FOLIE OKIENNE

ZAPYTAJ LUB ZAMÓW

22 544 26 60

FOLIE OKIENNE
PRZECIWSŁONECZNE
FOLIE OKIENNE
FOLIE OKIENNE
ANTYWŁAMANIOWE
FOLIE OKIENNE
ANTY-GRAFFITI
Jak zamówić folię?

Na chwilę obecną nie prowadzimy sklepu internetowego.

W celu złożenia zamówienia lub uzyskania informacji na temat cen oraz dostępności wybranych folii okiennych, prosimy o bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny z biurem obsługi klienta.

Folie okienne, czy warto?

Folie okienne to zbiór produktów o różnej budowie, wyglądzie oraz funkcji. Wyróżniamy 4 podstawowe korzyści wynikające z montażu tego typu folii:

  • redukcja temperatury – folia jako powłoka ochronna pomiędzy szybą a słońcem
  • blokada UV
  • zabezpieczenie szyby przed wybiciem (folie bezpieczne)
  • przesłonięcie widoku przez szybę, przy jednoczesnym przepuszczeniu przez nią światła (folie lustrzane lub matowe)

W naszej ofercie znajdziecie folie okienne każdego typu. Jesteśmy wyłącznym w Polsce dystrybutorem folii okiennych marki Armorlite (Exclusive/Standard). 

Najczęściej stosowane folie okienne:
PRZECIWSŁONECZNE

Kwestia zbyt dużej ilości ciepła słonecznego wnikającego do wnętrza Waszego domu lub biura to problem najbardziej prozaiczny i tym samym najczęściej spotykany. 

Folie na okna o charakterze przeciwsłonecznym mają jedną podstawową właściwość, odbijają i absorbują promieniowanie IR – znane Nam jako ciepło słoneczne. 

Wybór folii okiennych tego typu jest bardzo szeroki. Folie różnią się między sobą refleksyjnością, kolorem, stopniem przyciemnienia, czyli parametrami. Najczęściej stosowane i najbardziej skuteczne są przeciwsłoneczne folie o wysokim refleksie zewnętrznym, tzw. lustrzanki, folie z efektem lustra weneckiego. 

Najlepsze produkty na rynku potrafią zredukować ilość ciepła wnikającego przez szyby nawet o 86% – co w rzeczywistości oznacza spadek temperatury we wnętrzu nawet o 15 stopni Celsjusza.

MATOWE

Jeśli w Waszym biurze jest zbyt dużo przeszkleń i każdy obserwuję każdego – matowe folie na szyby będą idealnym rozwiązaniem. 

Folie okienne tego typu to folie półprzezierne (półprzezroczyste) – uniemożliwiają wgląd przez oklejoną szybę, jednocześnie przepuszczając przez nią światło. 

Najczęściej stosuję się je w gabinetach lekarskich, szpitalach, szkołach, biurach i innych instytucjach użytku publicznego. Folie na okna w takim wariancie posiadają powierzchnię zbliżoną wyglądem do szkła piaskowanego. 

Można wycinać w nich różnego rodzaju wzory, napisy lub elementy identyfikacji wizualnej firmy.  Doskonale nadają się do oklejania wewnętrznych przeszkleń biurowych, nadając im oryginalny, atrakcyjny charakter.