folie okienne

przy niewielkim nakładzie środków, umożliwiają ochronę, zwiększają komfort użytkowania oraz oszczędność energii.

promieniowanie uv?

O promieniowaniu ultrafioletowym (UV), a dokładniej jego wpływie na organizm, wiemy sporo. Poza tym, że wykazuje ono działanie bakteriobójcze, nie pozostaje obojętne dla człowieka. Choć specjaliści dokonali rozróżnienia promieniowania UV z uwagi na wywoływane przez nie skutki, to – upraszczając – można powiedzieć, że jest ono odpowiedzialne m.in. za przyśpieszenie procesu starzenia skóry i może wywołać objawy alergiczne. Naukowcy wiążą je również z rozwojem nowotworów złośliwych. Czy możesz chronić przed nim siebie i swoich najbliższych? Okazuje się, że tak.

kompleksowe zabezpieczenie

Skoro mieszkanie to przestrzeń, w której odpoczywamy i chcemy czuć się bezpiecznie, powinniśmy zadbać o stworzenie dla niego kompleksowej ochrony. Pomóc mogą folie okienne. Warszawa to miasto, w którym siedzibę ma firma Warsfoll. Zajmuje się ona dostarczaniem wysokiej jakości folii zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Ponieważ od prawidłowego sposobu nałożenia wyrobu na powierzchnię szyby zależy to, czy będzie on zatrzymywał szkodliwe dla człowieka promieniowanie UV, firma zatrudnia w tym celu specjalistów. To osoby, które są gruntownie przeszkolone i mogą pochwalić się ogromnym doświadczeniem w montażu takich produktów. W efekcie zastosowane folie okienne spełniają swoją rolę – stwarzają bezpieczną przestrzeń, wolną od niekorzystnego wpływu promieniowania UV.

Dlaczego produkty znajdujące się w Naszej ofercie cieszą się tak dużą popularnością wśród klientów? Poza tym, że chronią one przed promieniowaniem ultrafioletowym, nie można zapomnieć, że stwarzają one również zabezpieczenie przed osobami trzecimi. Co więcej, w odróżnieniu od systemu alarmowego, nie są one widoczne dla potencjalnego włamywacza.

trafiona inwestycja

Cenisz sobie zdrowie i dobre samopoczucie swoje oraz swoich najbliższych, prawda? W takim razie z pewnością nie żałujesz środków, aby zapewnić sobie i rodzinie dobre warunki do życia. Folie okienne to nie kolejny wydatek, na który należy zarezerwować środki w domowym budżecie, ale inwestycja. Jeżeli spojrzysz na zakup tych wyrobów w ten sposób, to będziesz miał poczucie, że dobrze wydałeś pieniądze. Inwestowanie w bezpieczeństwo i zdrowie najbliższych warto zacząć od mieszkania lub domu. To w końcu tam odpoczywamy, regenerując siły. Pamiętaj przy tym, że folie montowane na oknach mają różne właściwości. Wybierać możesz wśród produktów matujących, przeciwsłonecznych czy antywłamaniowych. Szeroka oferta pozwala zakupić wyroby, które najlepiej spełnią twoje oczekiwania. Zauważ, że rozważając nabycie takich rozwiązań jeszcze przed urządzeniem mieszkania, możesz wyeliminować inne wydatki, np. zakup rolet.

Proponowane przez nas systemy folii okiennych są oparte na specjalnie do tego celu stworzonym i wolnym od zniekształceń poliestrze. Wszystkie oferowane przez nas folie okienne wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się maksymalnymi parametrami izolacji termicznej i przeciwsłonecznej, jak również długoletnią trwałością i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz na trudne warunki atmosferyczne.

 Folie okienne przeznaczone są do montażu zarówno na zewnętrznych, jak i na wewnętrznych powierzchniach okien – nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia pozwalające im na wykonywanie prac wysokościowych. Sam proces instalacji przebiega szybko i może być z powodzeniem przeprowadzany także w pomieszczeniach już zaadaptowanych, np. w biurach czy w sklepach, bez konieczności przerywania w nich pracy.
folie przeciwsłoneczne WARSZAWA

folie przeciwsłoneczne

skuteczna redukcja przepuszczalności światła oraz promieniowania IR/UV

folie dekoracyjne warsfoll

folie dekoracyjne/matowe

wzory i kolory odmienią każdą nudną powierzchnie szklaną

folie antywłamaniowe warsfoll

folie antywłamaniowe

folie zamiast krat w oknach i bezpieczeństwo w pakiecie

ochronne folie antigraffiti

folie anty-graffiti

sprawne rozwiązanie problemu z wandalizmem

Pin It on Pinterest