Folie do ochrony lakieru – Lotus Elise

folie suntek

Bo wyjątkowa fura wymaga wyjątkowej ochrony!

Przed Wami nasza ostatnia realizacja z zakresu ochrony lakieru. Pacjent - Lotus Elise.

Zakres prac - zestaw FULL Front. Folia - SunTek PPF Ultra z 10-letnią gwarancją producenta.

Usługi z zakresu ochrony lakieru samochodowego foliami bezbarwnymi są coraz to bardziej popularnym rozwiązaniem w walce z codziennymi zagrożeniami drogowymi, takimi jak odpryski czy zarysowania powierzchni karoserii. 

Zrzut ekranu 2019-03-4 o 23.13.49
folie suntek
lotus elise 4
lotus elise 3
folie do ochrony lakieru usługi
lotus elise 1

SunTek PPF - folię na miarę XXI wieku

Nowoczesne, poliuretanowe folie ochronne posiadają zdolność do samoregeneracji, dzięki czemu stanowią obecnie najskuteczniejszą formę zabezpieczenia oklejonej powierzchni przed grubymi rysami czy odpryskami.

Te cechę folii do ochrony lakieru, określamy w branży jako właściwości samo-gojące. To właśnie one umożliwiają wchłanianie się ubytków i innych uszkodzeń powstających na powierzchni folii podczas normalnej eksploatacji. Naturalna samoregeneracja następuję w wyniku styczności z wysoką temperaturą - latem nie trzeba nic robić, zimą - jeśli zajdzie taka potrzeba - wystarczy delikatnie podgrzać zarysowanie suszarką lub oblać gorącą wodą. Po zarysowaniach nie będzie śladu!

Bezbarwnych folii ochronnych nie trzeba instalować na całej powierzchni karoserii - dobór poszczególnych elementów przeznaczonych do oklejenia jest dowolny. Najpopularniejszym pakietem ochronnym jest tzw. FULL FRONT. Obejmuję zabezpieczenie powierzchni najbardziej narażonej na szkody drogowe czyli takie elementy jak zderzak przedni, przednie błotniki, maska, reflektory, słupki A oraz lusterka, a w przypadku tego Lotusa również nisko osadzone progi boczne.

Folie do ochrony lakieru instalowane są na karoserii w formie szablonów docinanych na ploterze. Różne marki, różne modele oraz wersję posiadają specjalnie dedykowane „swoje” zestawy szablonów, idealnie dopasowanych na każdy poszczególny element karoserii danego auta. Baza szablonów SunTek obejmuję większość samochodów produkowanych seryjnie od 1950 roku.

Folie do ochrony lakieru są całkowicie bezbarwne, o maksymalnej przejrzystości optycznej. Folie wysokiej jakości nie powinny żółknąć ani odbarwiać się w żaden inny sposób, dzięki czemu częściowe oklejanie karoserii nie będzie się wiązało z przykrym efektem wizualnym po dłuższym czasie użytkowania samochodu. Oferowane przez Nas folie Suntek posiadają od 5 do 10 lat gwarancji. Ponadto Nasz najbardziej zaawansowany wariant ochrony - folia SunTek Ultra posiada dodatkową - zewnętrzną warstwę hydrofobową, która ułatwia utrzymanie oklejonej powierzchni w czystości.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu! Wystarczy podać markę, model oraz określić zakres prac (elementy karoserii). Na tej podstawie możemy sporządzić wstępną wycenę usługi oklejania foliami SunTek PPF do ochrony lakieru.

Tomek Goleniowski

tg@warsfoll.com.pl

+48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.