Avery BLACK SATIN

Styl, prostota i elegancja.

Czarne folie do oklejania karoserii nigdy nie wyjdą z mody. Nie mogą !

To uniwersalne, kultowe rozwiązanie, którego zawsze możecie być pewni, a co najważniejsze przy oklejaniu foliami samochodowymi, w pełni odwracalne, bez szkód na powierzchni lakieru.

Dostępne w różnych wariantach, od głębokiego  połysku po rasowe maty. Sprawią że samochód uzyska indywidualny, spersonalizowany pod potrzeby klienta charakter, a czarny kolor, jak wiecie pasuję do wszystkiego.

W naszej ofercie znajdziecie najszerszy wybór odcieni i wyglądu struktury powierzchni. Teraz tylko pozostaję pytanie co i jak dokładnie pragniecie okleić?

Avery BLACK CARBON

Zmiana koloru auta foliami może obejmować całą zewnętrzną powierzchnię karoserii, również z dodatkową opcją oklejenia wnęk wewnętrznych widocznych po otwarciu drzwi samochodu. Jeśli jednak chcecie tylko częściowo podrasować wygląd auta zawsze możecie zdecydować się na zmianę koloru tylko wybranych elementów. W tym przypadku popularnie okleja się foliami samochodowymi dach, progi, słupki czy dolne  elementy zderzaków.

Ostatnią opcją, która może Was zainteresować jest zastosowanie pasów w kontrastowym do lakieru czarnym kolorze. Tutaj wybór jest nieskończony. Pasy z folii mogą przebiegać przez cały samochód, np. od maski przez dach, schodząc na klapę bagażnika i zderzak, mogą zostać zainstalowane tylko na masce lub tylko po bokach.

Przy oklejaniu samochodu ograniczeniem jest tylko wyobraźnia!

karoseria CHARCOAL MAT / pasy BLACK GLOSS
Avery BLACK GLOSS
Avery BLACK GLOSS
Avery BLACK SATIN
Avery BLACK MAT
karoseria CHARCOAL MAT / pasy BLACK GLOSS
Avery BLACK SATIN
Avery BLACK MAT
Avery BLACK CARBON
Avery BLACK CARBON
Avery BLACK CARBON
Avery BLACK CARBON

W naszej ofercie znajdziecie folie do oklejania karoserii amerykańskiej marki Avery Dennison. To gwarancja produktów najwyższej jakości, dedykowanych specjalnie zmianie koloru auta.

Folie Avery są foliami wylewanymi, a zastosowany w nich klej kanalikowy Easy Apply i system EARS są gwarancją prostej i szybkiej aplikacji. Doskonale dopasowują się do złożonych powierzchni 3D, przez co instalacja nie wymaga nacięć i primerów. Demontaż jest równie wygodny. Jakość folii pozwala na jej usunięcie bez rozrywania na wiele kawałków i transferu kleju na lakier.

Posiadają aż do 12 lat gwarancji producenta na trwałość powierzchni i koloru. 

Nasza usługa montażu folii do zmiany koloru karoserii całego samochodu trwa około 5 dni roboczych w standardzie i około 10 dni roboczych, w wariancie rozszerzonym o wnęki. Oprócz gwarancji producenta na folie, dodatkowo oferujemy dwa lata gwarancji na samą instalację. 

Zapraszamy do kontaktu!

Tomek Goleniowski

tg@warsfoll.com.pl

+48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.