czernie zawsze w modzie!

Styl, prostota i elegancja.

Czarne folie do oklejania karoserii nigdy nie wyjdą z mody. Nie mogą ! To uniwersalne, nieinwazyjne rozwiązanie, którego zawsze możecie być pewni, a co najważniejsze przy oklejaniu foliami samochodowymi, w pełni odwracalne, bez szkód na powierzchni lakieru. Dostępne w różnych wariantach, od głębokiego  połysku po rasowe maty. Sprawią że samochód uzyska indywidualny, spersonalizowany pod potrzeby klienta charakter, a czarny kolor, jak wiecie pasuję do wszystkiego. W naszej ofercie znajdziecie najszerszy wybór odcieni i wyglądu struktury powierzchni. Teraz tylko pozostaję pytanie co i jak dokładnie pragniecie okleić. Zmiana koloru auta foliami może być permanentna i obejmować całą powierzchnię karoserii, również z dodatkową opcją oklejenia wnęk wewnętrznych widocznych po otwarciu drzwi samochodu. Jeśli jednak chcecie tylko częściowo podrasować wygląd auta  zawsze możecie ograniczyć się do zmiany koloru wybranych elementów. W tym przypadku popularnie okleja się foliami samochodowymi dach, progi, słupki czy dolne  elementy zderzaków. Ostatnią opcją, która może Was zainteresować jest zastosowanie pasów w kontrastowym do lakieru czarnym kolorze. Tutaj wybór jest nieskończony. Pasy z folii mogą przebiegać przez cały samochód, np. od maski przez dach, schodząc na klapę bagażnika i zderzak, mogą zostać zainstalowane tylko na masce lub tylko po bokach. Przy oklejaniu samochodu ograniczeniem staje się tylko wyobraźnia! 

W naszej ofercie znajdziecie folie do oklejania karoserii  amerykańskiej marki Avery Dennison. To gwarancja produktów najwyższej jakości, dedykowanych specjalnie zmianie koloru auta. Folie Avery są foliami wylewanymi, a zastosowany w nich klej kanalikowy Easy Apply i system EARS są gwarancją prostej i szybkiej aplikacji. Doskonale dopasowują się do złożonych powierzchni 3D, przez co instalacja nie wymaga nacięć i primerów. Demontaż jest równie wygodny. Jakość folii pozwala na jej usunięcie bez rozrywania na wiele kawałków i transferu kleju na lakier. Posiadają aż do 12 lat gwarancji producenta na trwałość powierzchni i koloru. 

Nasza usługa montażu folii do zmiany koloru karoserii całego samochodu trwa do 5 dni roboczych. Oprócz gwarancji producenta na folie, dodatkowo oferujemy dwa lata gwarancji na samą instalację. 

Powyżej fotki dla waszej inspiracji! Wszystkie te auta zostały oklejone u Nas foliami Avery Dennison. 

Jeśli macie pytania, zapraszamy do biura lub kontaktu poprzez formularz poniżej. Polecamy się! 

 

Pin It on Pinterest

Spodobał Ci się wpis?

Podziel się nim ze swoimi znajomymi