czernie zawsze w modzie!

Styl, prostota i elegancja.

Czarne folie do oklejania karoserii nigdy nie wyjdą z mody. Nie mogą ! To uniwersalne, nieinwazyjne rozwiązanie, którego zawsze możecie być pewni, a co najważniejsze przy oklejaniu foliami samochodowymi, w pełni odwracalne, bez szkód na powierzchni lakieru. Dostępne w różnych wariantach, od głębokiego  połysku po rasowe maty. Sprawią że samochód uzyska indywidualny, spersonalizowany pod potrzeby klienta charakter, a czarny kolor, jak wiecie pasuję do wszystkiego. W naszej ofercie znajdziecie najszerszy wybór odcieni i wyglądu struktury powierzchni. Teraz tylko pozostaję pytanie co i jak dokładnie pragniecie okleić. Zmiana koloru auta foliami może być permanentna i obejmować całą powierzchnię karoserii, również z dodatkową opcją oklejenia wnęk wewnętrznych widocznych po otwarciu drzwi samochodu. Jeśli jednak chcecie tylko częściowo podrasować wygląd auta  zawsze możecie ograniczyć się do zmiany koloru wybranych elementów. W tym przypadku popularnie okleja się foliami samochodowymi dach, progi, słupki czy dolne  elementy zderzaków. Ostatnią opcją, która może Was zainteresować jest zastosowanie pasów w kontrastowym do lakieru czarnym kolorze. Tutaj wybór jest nieskończony. Pasy z folii mogą przebiegać przez cały samochód, np. od maski przez dach, schodząc na klapę bagażnika i zderzak, mogą zostać zainstalowane tylko na masce lub tylko po bokach. Przy oklejaniu samochodu ograniczeniem staje się tylko wyobraźnia! 

W naszej ofercie znajdziecie folie do oklejania karoserii  amerykańskiej marki Avery Dennison. To gwarancja produktów najwyższej jakości, dedykowanych specjalnie zmianie koloru auta. Folie Avery są foliami wylewanymi, a zastosowany w nich klej kanalikowy Easy Apply i system EARS są gwarancją prostej i szybkiej aplikacji. Doskonale dopasowują się do złożonych powierzchni 3D, przez co instalacja nie wymaga nacięć i primerów. Demontaż jest równie wygodny. Jakość folii pozwala na jej usunięcie bez rozrywania na wiele kawałków i transferu kleju na lakier. Posiadają aż do 12 lat gwarancji producenta na trwałość powierzchni i koloru. 

Nasza usługa montażu folii do zmiany koloru karoserii całego samochodu trwa do 5 dni roboczych. Oprócz gwarancji producenta na folie, dodatkowo oferujemy dwa lata gwarancji na samą instalację. 

Powyżej fotki dla waszej inspiracji! Wszystkie te auta zostały oklejone u Nas foliami Avery Dennison. 

Jeśli macie pytania, zapraszamy do biura lub kontaktu poprzez formularz poniżej. Polecamy się!