Co nowego u Averego ?

Avery Warsfoll

Oferta marki Avery Dennison powiększyła się o kolejne folie, prezentujemy...

Marki Avery Dennison, chyba nie muszę nikomu przedstawiać! W ofercie kolejne nowości, na początek cztery folie SWF do zmiany koloru karoserii. Przedstawiamy nowe odcienie metaliczne w głębokim połysku - Radioactive, Spark, Magnetic Burst i Eclipse. Jak się prezentują? Zobaczcie...

folia eclipse Avery warszawa

SWF Gloss Eclipse

folia spark Avery warszawa

SWF Gloss Spark

folia magnetic burst Avery Warszawa

SWF Gloss Magnetic Burst

folia radioactive Avery warszawa

SWF Gloss Radioactive

Czym charakteryzują się nowe folie SWF? W tej materii nigdy nic się nie zmienia - Avery Dennison to zawsze najwyższa jakość oklejania samochodów na rynku. Gwarancja producenta zarówno na trwałość, jak i łatwy i czysty demontaż folii, wykluczający niebezpieczeństwo uszkodzenia lakieru. Ponadto rewolucyjny system Easy Apply RS, zastosowany w wszystkich foliach SWF do oklejania karoserii, skróci Wasz czas potrzebny na montaż nawet o 1/4! Krótkie przypomnienie - Easy Apply RS to technologia wykorzystująca opatentowany przez markę specjalny rodzaj kleju kanalikowego, dzięki któremu możliwe jest manipulowanie położeniem folii, jeszcze kilka minut po pierwszym nałożeniu na lakier. A to oznacza, że możecie bez problemu, dokładnie i precyzyjnie uformować folię, nawet na najtrudniejszych powierzchniach przetłoczonych. Nowe folie serii SWF występują w standardowej szerokości - 1,52m.

Kolejna nowość to trzy kolory z serii Conform Chrome Film.  Do wyboru CCF Violet, CCF Matte Silver oraz CCF Gold Rose. Co się zmieniło? Po pierwsze Avery Dennison wprowadza nową szerokość rolek dla wszystkich chromów, teraz wynosi 1,36m. To rozwiązanie, pozwoli Wam na większą oszczędność materiału, w przypadku kiedy oklejane są tylko poszczególne elementy karoserii. Ponadto wszystkie folie z serii Conform Chrom można łączyć z foliami SWF, przez co możliwa jest jednocześnie i zmiana koloru całego auta i tworzenie specjalnych akcentów i efektów wykończeniowych.

Jednak największą innowacją, na którą należy zwrócić uwagę jest nowa folia CCF Matte Silver, czyli chrom w macie. Na rynku foli brzmi to trochę jak oksymoron, ale ten produkt  jest już  w ofercie Avery Dennison! Zwykłe chromy, mają lustrzaną powierzchnie przez co zaleca się oklejanie nimi samochodów tylko częściowo. Chrome Matte Silver rozwiązuję ten problem, ponieważ redukuję odbicia powstające na powierzchni folii. Dzięki temu oklejenie całego auta, tego typu chromem jest znacznie bezpieczniejsze.

chrom Violet warszawa

Conform Chrome Film Violet

folia chrom matte silver warszawa

Conform Chrome Film Matte Silver

folia chrom gold rose warszawa

Conform Chrome Film Gold Rose

Avery chrome gold rose
chrom Avery Dennison Warsfoll
chrom gold rose Avery Warszawa
AVERY DENNISON WARSZAWA
folie do oklejania samochodu Avery
Avery Dennison folia Eclipse

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się czegoś więcej - zapraszamy do kontaktu!

Tomek Goleniowski

tg@warsfoll.com.pl

+48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.