biała elegancja, czyli satin white pearl

Najpopularniejsza w tym sezonie, folia samochodowa do zmiany koloru Twojego auta!

Jeśli chcecie zmienić kolor auta, ale wciąż nie możecie się zdecydować – proponujemy takie oto rozwiązanie!  Folia  do oklejania karoserii White Satin Pearl na pewno sprawdzi się na każdym samochodzie. Nie jest śnieżnobiała, ale lekko przełamana, dzięki czemu wydaję się być dużo bardziej elegancka, a efekt satyny, czyli tzw. półmatu sprawia że wygląd auta staję się tym bardziej niepospolity. Zobaczcie sami – poniżej folia samochodowa White Satin Pearl na Mercedesie S Cabrio i Volkswagenie Arteonie. 

Krótkie przypomnienie – czemu warto oklejać?

Folie dystrybuowanej przez Nas amerykańskiej marki Avery Dennison są dedykowane specjalnie pod zmianę koloru karoserii. Dzięki temu ich  jakość oraz rozwiązania w zakresie aplikacji są dostosowane stricte pod ten konkretny cel – oklejenia Twojego auta  jak najlepiej. Jakość folii samochodowych Avery Dennison jest najwyższa na rynku, o czym może świadczyć okres gwarancyjny, który w zależności od rodzaju danego produktu może wynosić od 7 do 12 lat. O ile jakość zapewnia oczywiście trwałość, jest również ważna przy usuwaniu folii – ponieważ warto przy okazji podkreślić że w przeciwieństwie do usług lakiernika, zmiana koloru samochodu poprzez oklejanie jest całkowicie odwracalna, a folie Avery Dennison usuwają się niezwykle łatwo, bez rozrywania na wiele kawałków, transferu kleju i szkód na powierzchni lakieru. 

W kwestiach technicznych folie samochodowe Avery są foliami wylewanymi z wbudowanym klejem kanalikowym Easy Apply i sytemem Ears, które zapewniają monterom wygodę modyfikacji położenia folii jeszcze kilka minut po pierwszym nałożeniu. Dodatkowo folie Avery doskonale dopasojwywują się do złożonych powierzchni 3D każdej karoserii, przez co aplikacja bez przeszkód może obyć się bez konieczności wykonywania nacięć i stosowania primerów. 

Folie samochodowe Avery Dennison występują w najszerszej na rynku palecie kolorów,  a dodatkowa usługa  ColorMatch pozwali Wam na stworzenie swojego unikalnego, oryginalnego koloru pod konkretną potrzebę.

A jeśli chcecie okleić swoje auto właśnie u Nas – zawsze oprócz gwarancji na produkt, przysługuję Wam jeszcze nasza dwuletnia gwarancja na sam montaż! 

Zapraszamy…