Avery Dennison – marka, którą wybrał Paweł Golec

Oklejanie auta folią? Paweł Golec poleca białą perłę w połysku...

Folie samochodowe Avery Dennison to nasz flagowy produkt do oklejania karoserii. Jesteśmy jednym z nielicznych dystrybutorów tej marki w Polsce i - co zobowiązuje - usługi zmiany koloru karoserii wykonujemy w większości na tym materiale. Jest się czym chwalić, bo amerykańska marka powoli podbija branże folii samochodowych w Polsce. Całkiem niedawno, pewnie całkiem Wam dobrze znany Paweł Golec wybrał właśnie tą markę do oklejenia swojego auta. Full usługa - karoseria plus wnęki (czyli elementy lakierowane widoczne po otwarciu drzwi).

Zobaczcie sami jak Nam to wyszło!

Paweł Golec samochód
golec3
golec6
golec5
oklejanie auta
oklejanie auta Warszawa
golec4
golec8

Czemu polecamy Wam oklejanie samochodu właśnie foliami Avery Dennison?

Sprzedajemy je to oczywiste, ale każdy kto kiedykolwiek słyszał o naszej firmie, na pewno zaświadczy, że nie reklamujemy produktów podrzędnej jakości. Czy jesteście aplikatorami, czy po prostu chcecie zmienić kolor swojego auta - folie karoseryjne od tego producenta to na pewno najlepszy wybór. 

Avery Dennison to folie, które w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów są dedykowane karoserii. Nie są to folie, które przy okazji, prawie za darmo można użyć do wszystkiego i do niczego. Nic z tych rzeczy. Folie Avery zaprojektowane są tak aby po pierwsze montaż dla każdego aplikatora był tylko czystą przyjemnością. Po drugie są trwałe i wytrzymałe, bo oklejanie folią to inwestycja przynajmniej na kilka lat, a nie chwilowy kaprys. Po trzecie na koniec - profesjonalnie oklejone auto nie powinno nosić znamion instalacyjnych niedoróbek - tylko folie samochodowe najwyższej jakości pomogą w aplikacji tak, aby rozróżnienie czy to folia, czy lakier było wręcz niemożliwe. 

Produkty Avery Dennison to folie wylewane - a to gwarantuję, że folia doskonale będzie dopasowywała się do skomplikowanych, obłych powierzchni karoserii. Ponadto folie Avery wyposażone są w warstwę kleju kanalikowego, dzięki któremu aplikacja może być bardziej precyzyjna - położeniem folii można manipulować jeszcze kilka minut po pierwszym nałożeniu na lakier.

Folie do zmiany koloru karoserii od Avery Dennison w podstawowych kolorach możecie kupić od Nas od ręki, w naszym biurze w Warszawie lub w sprzedaży wysyłkowej. Na folie w mniej popularnych odcieniach, trzeba chwilę zaczekać - sprowadzamy je z USA na zamówienie. 

Zapraszamy do kontaktu!

Tomek Goleniowski

tg@warsfoll.com.pl

+48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.