Avery Dennison – folie dedykowane aplikatorom

cq5dam.web.1280.128013
https://www.youtube.com/watch?v=M4RxyiPfsXk

Na początek, dla tych z Was, którzy jeszcze o niej nie słyszeli...

Avery Dennison to amerykańska marka, specjalizująca się w różnego rodzaju foliach przeznaczonych do oklejania karoserii. Do tego momentu, na rynku polskim, znacząco zaistniały tylko dwie duże marki specjalizujące się w foliach do zmiany koloru auta - pierwszą z nich jest właśnie Avery Dennison. Jeśli nigdy nie mieliście okazji korzystać z produktów Avery - prawdopodobnie wybraliście konkurencję, ale na szczęście nic jeszcze nie jest stracone! Chcielibyśmy Was tym wpisem przekonać, że każdy kto raz spróbował oklejania samochodów  foliami Avery, nigdy już nie sięgnął po inną markę....

cq5dam.web.1280.12803

Po pierwsze technologia

Folie samochodowe od Avery Dennison są foliami wylewanymi - jest to obecnie najbardziej zaawansowana technologicznie metoda wytwórcza tego typu produktów. Co to oznacza dla Was aplikatorów, czyli konsumentów pośrednich - folie wylewane odznaczają się bardzo długim terminem ważności w eksploatacji, są niezwykle trwałe i wytrzymałe na najcięższe warunki atmosferyczne, z którymi przychodzi się im zmagać.

Fakt ten może potwierdzić, chociażby gwarancja  na folie tej marki - Avery Dennison oferuję okres aż do 12 lat, w zależności od rodzaju produktu.  Ponadto w przeciwieństwie do zwykłych folii wytłaczanych, folie wylewane są bardzo rozciągliwe, a jednocześnie bardzo elastyczne, co jest bez wątpienia cechą niezwykle korzystną przy oklejaniu skomplikowanych, przestrzennych powierzchni karoseryjnych.

cq5dam.web.1280.12804

Po drugie aplikacja

Avery Dennison to producent, dla którego jakość montażu jest kwestią równorzędnie ważną z jakością samego produktu. Polityka projektowa Avery w tym zakresie, szczególnie kładzie nacisk na łatwość i wygodę aplikacji, tak aby nawet rozpoczynający przygodę z oklejaniem samochodów monter, mógł sprostać każdemu wyzwaniu. Folie wykorzystują dwa podstawowe systemy udogodnień.

Pierwszy z nich to opatentowana przez producenta technologia zastosowania kleju kanalikowego -  Easy Apply. Ten rodzaj kleju, znacznie redukuję możliwość marszczenia się folii oraz umożliwia łatwe usuwanie powietrza spod jej powierzchni, w przypadku ewentualnego powstania bąbli lub pęcherzyków.

Ponadto drugi opatentowany przez Avery system - EARS Repositionable and Slidable - pozwala na zmianę położenia folii, jeszcze kilka minut po pierwszym nałożeniu na lakier, co daję nam możliwość bardzo dokładnego i szczegółowego uformowania folii, zwłaszcza na najtrudniejszych przetłoczonych powierzchniach karoserii.

cq5dam.web.1280.128012

Oferta

Avery Dennison to marka, która nigdy nie osiadła na laurach. Wciąż udoskonala swoje produkty oraz regularnie wprowadza do swojej oferty nowe folie oraz rozwiązania techniczne. W bazie tego producenta możemy znaleść zarówno najszerszy wachlarz kolorów i odcieni jak i samego wykończenia folii - od głębokiego połysku, przez satynę i maty aż do folii strukturalnych, opalizujących kameleonów oraz lustrzanych chromów.

Ponadto oprócz folii do popularnej zmiany koloru auta, Avery Dennison inwestuję również w rozwiązania graficzne. Proponowane przez nich folie w tym zakresie, są przeznaczone do nadruków, ale w ich ofercie możemy znaleść też folie z zaprojektowanymi przez nich oryginalnymi, autorskimi kompozycjami graficznymi - "by Avery Dennison".

foto_mpi_1105_introduction_-_eu
https://www.youtube.com/watch?time_continue=28&v=QVewvGrlDg0

Prócz samych folii samochodowych Avery produkuję również wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do instalacji. Są wśród nich zarówno płyny odtłuszczające karoserię jak i rakle, nożyki czy poręczne pasy biodrowe do przechowywania. Wszystko zaprojektowane tak aby ułatwić pracę każdemu aplikatorowi...

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się czegoś więcej - zapraszamy do kontaktu!

Tomek Goleniowski

tg@warsfoll.com.pl

+48 604 639 314

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.