Armorlite Exclusive – folie najnowszej generacji

armorlite-exclusive-warsfoll-nr4

Folie naklejane na szyby samochodowe, jak i te wewnętrzne oraz zewnętrzne w budynkach powoli stają się dzisiaj standardem. To dzięki nim można m.in. zabezpieczyć się lepiej przed włamaniem, zredukować przepływ promieniowania UV, czy zapobiec nagrzewaniu się wnętrza z powodu intensywnego światła słonecznego. Nie można też zapomnieć o walorach estetycznych tego rozwiązania.

Na rynku jednak dostępne są folie różnego rodzaju – i te, które po dosłownie paru latach (a może nawet wcześniej) trzeba wymienić na nowe, i te, które przetrwają znacznie dłużej, zapewniając przy tym doskonałą widoczność i rewelacyjną ochronę. Tym, którzy szukają najlepszej jakości, szczególnie polecamy linię folii Armorlite Exclusive. Dopracowana w każdym calu technologia produkcji i struktura oparta o najnowsze osiągnięcia nanotechnologii to gwarancja zadowolenia nawet najbardziej wymagającego klienta. 

armorlite-exclusive-warsfoll-nr2
armorlite-exclusive-warsfoll-nr5
armorlite-exclusive-warsfoll-nr6
armorlite-exclusive-warsfoll-nr1
armorlite-exclusive-warsfoll-nr7

Czym wyróżniają się folie Armorlite Exclusive?

Armorlite Exclusive to marka folii o najlepszych na rynku parametrach technicznych. Wiele lat badań, prac rozwojowych oraz testów, pozwoliło producentowi zaoferować produkt na miarę XXI wieku. Innowacje w obszarze parametrów optycznych, przeciwsłonecznych oraz związanych ze strukturą sprawiły, że Armorlite Exclusive jest liderem pod względem trwałości i wytrzymałości. A to pozwala producentowi zaoferować dożywotnią gwarancji na wybrane folie samochodowe, a użytkownikowi – mieć pewność, że okna w jego budynku czy samochodzie będą naprawdę dobrze zabezpieczone.

Do samochodów i do budynków

W linii Armorlite Exclusive znaleźć można bardzo szeroki wybór folii o różnorodnym zastosowaniu. Podzielić je można zasadniczo na 4 kategorie:

  • folie ochronne – zabezpieczają zarówno przed kradzieżą, jak i uszkodzeniem mechanicznym szyby, a jednocześnie są odporne na ciśnienie wybuchowe: to skuteczna ochrona zarówno mienia, jak i zdrowia oraz życia,
  • folie przeciwsłoneczne – sprawdzają się doskonale zarówno, by zmniejszyć koszty klimatyzacji i ogrzewania, a także by zapewnić równomierną dystrybucję światła, czy efekt „lustra weneckiego”; linia Argon zaś zapewnia zmniejszenie strat ciepła i zimna bez jednoczesnego przyciemnienia pomieszczenia,
  • folie samochodowe – do przyciemniania szyb w autach – dodatkowo, mogą zabezpieczać przed kradzieżą; dla wymagających, polecamy serię Raycer Plus, gwarantującą idealne parametry słoneczne i trwałość koloru bez „efektu lustra”,
  • folie dekoracyjne – idealne do tworzenia nieprzeziernych przegród szklanych i nie tylko – gwarantują doskonały efekt estetyczny i pochłaniają promieniowanie UV.

Ilość wzorów, jak i odcieni zapewnianych przez folie Armorlite Exclusive zadowoli nawet najbardziej wymagających. Najważniejszą zaletą jednak jest efektywne blokowanie promieniowania ultrafioletowego oraz dodatkowe wzmocnienie szyb na długie lata.

Wszystkie folie z linii Armorlite Exclusive na terenie Polski można zamówić, współpracując z Warsfoll. Polecamy je nie tylko do zastosowań profesjonalnych, ale wszędzie tam, gdzie szyby samochodowe, czy też przeszklenie budynku potrzebuje estetycznego wzmocnienia. Armorlite Exclusive to obecnie najlepszy wybór na rynku.

Dodatkowe informacje o foliach Armorlite Exclusive

Odwiedź naszą stronę www.armorlite.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.