A może oklejanie Łodzi!

Nasze folie samochodowe to idealne rozwiązanie również na zmianę koloru łodzi!

Folie samochodowe dedykowane zmianie koloru karoserii można również z powodzeniem zastosować chcąc zmienić lub podrasować wygląd łodzi każdego typu. Nasze folie amerykańskich marek Avery Dennison i Mactac są produktami najwyższej jakości, dzięki czemu bez przeszkód sprostają trudnym warunkom eksploatacji w środowisku wodnym. Ponadto zastosowanie folii samochodowych jako alternatywy dla usług lakierniczych wypada niezwykle korzystnie. Po pierwsze oklejanie łodzi jest procesem, mało inwazyjnym, czystym oraz co najważniejsze w pełni odwracalnym. Po drugie montaż folii samochodowych z pewnością stanowi rozwiązanie, dzięki któremu zaoszczędzicie zarówno na czasie, jak i na kosztach. 

Oferta dystrybuowanych przez Nas folii samochodowych jest bardzo szeroka. Jej zakres obejmuję największą na rynku bazę kolorów , ich poszczególnych odcieni oraz wyglądu wykończenia ( mat, gloss, satyna, mat metallic, carbon, szczotkowanie, brokat, kameleon ).  

Na wszystkie folie samochodowe naszych marek przysługuję wam gwarancja producenta. W zależności od wybranego typu produktu może wynosić nawet do 12 lat. 

Realizacja poniżej objęła zmianę koloru łodzi z białego na srebrny, ponadto, wprowadziliśmy również dodatkowy kontrastowy akcent w postaci grafiki. Jak Wam się podoba?