Folia matowa z wyciętym wzorem – SP351 w Warszawie

Przesłoń szyby, nie rezygnuj z światła!

Bardzo prosta i zarazem bardzo efektowna realizacja! Szkoła Podstawowa nr 351 w Warszawie, w roli głównej folia mrożona Decor5.

Szybki, czysty i wszechstronny sposób na ciekawą aranżacje monotonnych przeszkleń. Dekoracja, przesłona i nośnik informacji w jednym! Folia matowa z wyciętym wzorem SP351 to w przypadku tej realizacji doskonałe rozwiązanie problemu braku prywatności i zarazem bardzo udana próba ożywienia nieco smutnych, przeszklonych przegród. Jak Wam się podoba?

Każda folia mrożona jest półprzezierna - znacznie rozmywa widok przez szybę, chociaż w pełni jej nie zakrywa, przepuszczając światło. To właśnie największy atut tych folii - stanowią skuteczną przesłonę, która nie zabiera Nam światła, jednocześnie będąc doskonałym tłem pod zadruk lub ażurowy wzór.

W przypadku tej realizacji, najważniejsza jest folia matowa z wyciętym wzorem - skrótem SP351. Stanowi subtelny, acz kluczowy element całej kompozycji. W miejscach gdzie szyba oklejona jest w całości, wycięcie ażurowe nadaję powierzchni lekkości, a sam wzór działa jako ozdoba. W drugim wariancie natomiast, delikatny pas folii naklejany pośrodku szyby, ożywia ją i nadaje charakteru.

Zakres powyższej realizacji obejmował wykonanie projektu, przygotowanie plików, docięcie folii na ploterze tnącym oraz kompleksowy montaż.

Jesteś zainteresowany montażem folii matowej?

Zapraszamy do kontaktu! Maciek Grzęda: +48 660 741 679, mg@warsfoll.com.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.