Folia matowa na szyby, projekt oklejania Biura SolarTech

Folie matowe - nowoczesna dekoracja otwartego biura

Identyfikacja wizualna w biurze to podstawa! Szukasz nowoczesnych inspiracji, które pomogą Ci dobrze zagospodarować treści informacyjne we wnętrzu? A przy okazji uwolnią Cię od zbyt dużej ilości monotonnych przeszkleń? Oto rozwiązanie - folia matowa na szyby! Doskonałe, wszechstronne medium, które możesz dostosowywać do swoich potrzeb.

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z kolejnej realizacji, przed Wami projekt oklejania przeszkleń w biurze firmy SolarTech. W roli głównej Nasza najlepsza folia matowa na szyby - Decor5.

Folie matowe, nazywane również mrożonymi są przezierne tylko w połowie, co oznacza że przepuszczają światło, jednocześnie znacznie przesłaniając widok. Można w nich wycinać efektowne, ażurowe wzory oraz swietnie nadają się do zadruku, bez konieczności laminowania. Stosowane uniwersalnie, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku.

W przypadku tego biura, mieliśmy przyjemność zaprojektować dekoracyjny pas o wysokości około 74cm, biegnący przez wszystkie przeszklone drzwi i ściany otwartego wnętrza. Na folii umieściliśmy nazwy pomieszczeń i dekoracyjną grafikę, nawiązującą w formie do paneli słonecznych, które ta firma profesjonalnie instaluje. Całość nadrukowana w kolorze niebieskim logotypu marki.

Jak Wam się podoba?

Jesteś zainteresowany usługą montażu folii?

Zapraszamy do kontaktu! Maciek Grzęda: +48 660 741 679, mg@warsfoll.com.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.