folie okienne

przy niewielkim nakładzie środków, umożliwiają ochronę, zwiększają komfort użytkowania oraz oszczędność energii.

promieniowanie uv czy IR?

Wszystkie oferowane przez Nas folie okienne, obojętnie jaką funkcję mają pełnić – zawsze chronią przed promieniowaniem UV i IR. Ale co to właściwie jest? O promieniowaniu ultrafioletowym (UV), a dokładniej jego wpływie na organizm, wiemy sporo. Poza tym, że wykazuje ono działanie bakteriobójcze, nie pozostaje obojętnym dla człowieka. Choć specjaliści dokonali rozróżnienia promieniowania UV z uwagi na wywoływane przez nie skutki, to – upraszczając – można powiedzieć, że jest ono odpowiedzialne m.in. za przyśpieszenie procesu starzenia skóry i może wywołać objawy alergiczne. Naukowcy wiążą je również z rozwojem nowotworów złośliwych. Mniej szkodliwym choć potrafiącym bardzo dać się we znaki jest promieniowanie podczerwone (IR), odczuwalne zwyczajnie jako ciepło. Duże powierzchnie szklane nadają budynkom lekkości i nowoczesności, niestety powodują wpuszczanie do ich wnętrza znacznych ilości ciepła słonecznego. W efekcie temperatura wewnątrz potrafi podnieść się do nieprzyjemnie wysokiego poziomu powodując zmęczenie oraz dyskomfort w miejscu pracy czy domu.

Czy możesz chronić siebie i swoich najbliższych? Okazuje się, że tak.

kompleksowe zabezpieczenie

W naszej ofercie znajdą Państwo folie przeciwsłoneczne, ochronne, antywłamaniowe oraz matowe i dekoracyjne, bo  skoro mieszkanie to przestrzeń, w której odpoczywamy i chcemy czuć się bezpiecznie, powinniśmy zadbać o stworzenie dla siebie kompleksowej ochrony, ale też komfortu oraz wygody. Folie okienne działają na wielu polach. Przeciwsłoneczne redukują refleksy światła słonecznego oraz przeciwdziałają nadmiernemu nagrzewaniu się wnętrza. Folie określane jako bezpieczne, to produkty zapobiegające zranieniom odłamkami szkła po zbiciu szyby. Antywłamaniowe, pozostając niewidoczne dla osób trzecich, chronią Twoje mienie przed kradzieżą. A folie anty-graffiti, są wyjątkowo opłacalnym sposobem na walkę z wandalizmem.

trafiona inwestycja

Tak więc jeśli cenisz sobie zdrowie i dobre samopoczucie swoje oraz swoich najbliższych, z pewnością nie pożałujesz środków, aby zapewnić sobie i rodzinie lepszych warunków do życia. Bo folie okienne to nie kolejny wydatek, na który należy zarezerwować środki w domowym budżecie, ale inwestycja. Jeżeli spojrzysz na zakup tych wyrobów w ten sposób, to będziesz miał poczucie, że dobrze wydałeś pieniądze. A inwestowanie w bezpieczeństwo i zdrowie najbliższych warto zacząć od miejsc, w których przebywamy najczęściej – mieszkania, domu czy miejsca pracy.

Pamiętaj przy tym, że folie montowane na oknach mają różne właściwości. Wybierać możesz wśród produktów matujących, przeciwsłonecznych czy antywłamaniowych. Szeroka oferta pozwala zakupić wyroby, które najlepiej spełnią twoje oczekiwania. Zauważ, że rozważając nabycie takich rozwiązań jeszcze przed urządzeniem mieszkania, możesz wyeliminować inne wydatki, np. zakup rolet.

Proponowane przez nas systemy folii okiennych są oparte na specjalnie do tego celu stworzonym i wolnym od zniekształceń poliestrze. Wszystkie oferowane przez nas folie okienne wykonane są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu charakteryzują się maksymalnymi parametrami izolacji termicznej i przeciwsłonecznej, jak również długoletnią trwałością i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz na trudne warunki atmosferyczne.

Zajmujemy się dostarczaniem wysokiej jakości produktów zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Ponieważ to od prawidłowego doboru i montażu folii zależy czy będą one spełniały swoją funkcję. Nasi pracownicy to osoby, o ogromnym doświadczeniu w zakresie doradztwa oraz montażu. Oferujemy produkty z najwyższej półki, zarówno w klasie premium jak i standard. 

 Folie okienne przeznaczone są do montażu zarówno na zewnętrznych, jak i na wewnętrznych powierzchniach okien – nasi pracownicy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia pozwalające im na wykonywanie prac wysokościowych. Sam proces instalacji przebiega szybko i może być z powodzeniem przeprowadzany także w pomieszczeniach już zaadaptowanych, np. w biurach czy w sklepach, bez konieczności przerywania w nich pracy.

 

folie przeciwsłoneczne WARSZAWA

folie przeciwsłoneczne

skuteczna redukcja przepuszczalności światła oraz promieniowania IR/UV

folie dekoracyjne warsfoll

folie dekoracyjne/matowe

wzory i kolory odmienią każdą nudną powierzchnie szklaną

folie antywłamaniowe warsfoll

folie antywłamaniowe

folie zamiast krat w oknach i bezpieczeństwo w pakiecie

ochronne folie antigraffiti

folie anty-graffiti

sprawne rozwiązanie problemu z wandalizmem

Pin It on Pinterest