Projekty oklejania szyb dla Twojej firmy!

Szukacie inspiracji? Służymy pomocą! Oklejamy szyby już od 26 lat. Przed Wami kilka naszych ostatnich realizacji z zakresu montażu folii matowych (mrożonych). 

Usługa oklejania szyb foliami matowymi to obok montażu folii przeciwsłonecznych, najbardziej popularne dziś lekarstwo na wszelkie problemy związane z obszernymi przeszkleniami. Folie mrożone to inwestycja, która pozwoli Wam maksymalnie wykorzystać wszystkie zalety płynące z posiadania większej ilości szyb niż murowanych ścian!

Zastosowanie tego typu folii to przede wszystkim rozwiązanie problemu z brakiem prywatności we wnętrzu. Folia matowa tak samo jak żaluzje czy rolety, przesłania widok przez oklejoną szybę, jednakże – w przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań, folia będąc zasłoną, jednocześnie przepuszcza przez szybę światło, nie zaciemniając pomieszczeń. 

Następną, równie ważną właściwością folii matowych jest możliwość wykorzystania ich w sposób informacyjny, wizerunkowy lub też czysto dekoracyjny. Folie mrożone jako jedyne produkty na rynku folii okiennych, możemy swobodnie kształtować z pomocą plotera tnącego. Wycinać możemy cokolwiek chcemy – może być to napis, logotyp lub pełna, ażurowa kompozycja, służąca jako ozdoba. 

Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na oklejanie szyb na podstawie naszych ostatnich realizacji. Mamy nadzieję, że tego rodzaju inspiracja okaże się pomocna podczas poszukiwania idealnego dla Was rozwiązania. 

Jako firma oferujemy Wam usługi tzw. –  kompleksowe.  Obejmują przygotowanie indywidualnego projektu, wykonanie wizualizacji, dobór odpowiedniej folii oraz profesjonalny montaż. Wszystkim zajmujemy się osobiście – bez pośredników! Pracujemy tylko na najwyższej jakości foliach marki Armorlite, której jesteśmy w Polsce wyłącznym dystrybutorem. Produkty Armorlite to pewność trwałości oraz nawet kilkuletni okres gwarancyjny. 

oklejanie szyb folią mrożoną warszawa
folie matowe

Projekt oklejania tej warszawskiej przychodni dotyczył zarówno przeszkleń wewnętrznych jak i zewnętrznych okien elewacyjnych. Projekt oparliśmy na uniwersalnej dla wszystkich szyb – poziomej kompozycji pasowej, zwieńczonej dodatkowo logotypem, utrzymanym w oryginalnej, firmowej kolorystyce. 

Prezentowany projekt oklejania przeszkleń biurowych był dla Nas szczególnie ciekawym wyzwaniem pod względem możliwości technicznych oferowanych przez nas folii. Zaprojektowana przez Nas kompozycja zawierała w sobie zarówno kolorowy nadruk na folii matowej jak i wycięcie w niej analogicznego, ażurowego wzoru, będącego bezpośrednim nawiązaniem do jednego z motywów identyfikacji wizualnej tej firmy. 

Folia, którą wykorzystaliśmy do tej realizacji to folia matowa M5600, przeznaczona do docinania ploterowego oraz nadruków. 

nadruk na folie matową warszawa
projekty oklejania szyb warszawa

Projekt oklejania tego warszawskiego biura dotyczył oklejania przeszkleń wewnętrznych. Zakres naszych prac obejmował przeszkloną część wejściową oraz dwa dalsze wejścia do poszczególnych gabinetów. Projekt oklejania podzieliliśmy na dwie strefy – pierwsza, oficjalna strefa głównego wejścia została oklejona częściowo w formie ażurowych pasów oraz logotypu firmy umieszczonego na drzwiach. Druga strefa, znajdująca się już wewnątrz biura została oklejona folią dociętą w formie wzoru nawiązującego do identyfikacji wizualnej firmy. 

Do wykonania powyższej usługi wykorzystaliśmy folię M5600, marki Armorlite. 

folie dekoracyjne warszawa

Zainteresowaliśmy Cię ?

folie przeciwsłoneczne
Aktualności

Wszystko o foliach przeciwsłonecznych

folie przeciwsłoneczne wszystko o produktach niwelujących uciążliwe działanie promieni słonecznych… jak to działa? Folie przeciwsłoneczne to produkty, które warto zastosować z kilku powodów. Po pierwsze

czytaj dalej »
folie matowe do biur
Aktualności

Folie matowe w pigułce

folie matowe w pigułce wszystko co chcielibyście wiedzieć … Na początek – które to są te folie matowe? Najprościej mówiąc – są to folie, które

czytaj dalej »
oklejanie aut Warszawa
Aktualności

Oklej auto na niebiesko !

Niebiesko mi! Najnowszy kolor z pastelowej palety folii, marki Avery Dennison – Smoky Blue. “Tough Color” to seria odcieni lekko przydymionych, jak na razie producent

czytaj dalej »
Warsfoll folie opalizujące
Aktualności

Opalizujące folie samochodowe

Amerykańska marka specjalizująca się w foliach dedykowanych zmianie koloru karoserii Avery Dennison wypuściła  serię ColorFlow. Składa się ona z 6 unikalnych folii, które pod wpływem

czytaj dalej »
Aktualności

Modne folie opalizujące

Jeśli jeszcze o nich nie słyszeliście, to możemy z dumą zaprezentować folie zmieniającą kolor w zależności od kąta padania światła. Absolutnie szalona opcja ! Na

czytaj dalej »
Aktualności

Udekoruj swoje okna !!!

Przedstawiamy najpopularniejszą matową folie dekoracyjną na rynku:P M560 – matowa, przezierna na światło, elegancka. Czego chcieć więcej? Kilka słów o folii – matowa folia okienna

czytaj dalej »