Projekty oklejania szyb dla Twojej firmy!

Szukacie inspiracji? Służymy pomocą! Oklejamy szyby już od 26 lat. Przed Wami kilka naszych ostatnich realizacji z zakresu montażu folii matowych (mrożonych). 

Usługa oklejania szyb foliami matowymi to obok montażu folii przeciwsłonecznych, najbardziej popularne dziś lekarstwo na wszelkie problemy związane z obszernymi przeszkleniami. Folie mrożone to inwestycja, która pozwoli Wam maksymalnie wykorzystać wszystkie zalety płynące z posiadania większej ilości szyb niż murowanych ścian!

Zastosowanie tego typu folii to przede wszystkim rozwiązanie problemu z brakiem prywatności we wnętrzu. Folia matowa tak samo jak żaluzje czy rolety, przesłania widok przez oklejoną szybę, jednakże – w przeciwieństwie do konkurencyjnych rozwiązań, folia będąc zasłoną, jednocześnie przepuszcza przez szybę światło, nie zaciemniając pomieszczeń. 

Następną, równie ważną właściwością folii matowych jest możliwość wykorzystania ich w sposób informacyjny, wizerunkowy lub też czysto dekoracyjny. Folie mrożone jako jedyne produkty na rynku folii okiennych, możemy swobodnie kształtować z pomocą plotera tnącego. Wycinać możemy cokolwiek chcemy – może być to napis, logotyp lub pełna, ażurowa kompozycja, służąca jako ozdoba. 

Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów na oklejanie szyb na podstawie naszych ostatnich realizacji. Mamy nadzieję, że tego rodzaju inspiracja okaże się pomocna podczas poszukiwania idealnego dla Was rozwiązania. 

Jako firma oferujemy Wam usługi tzw. –  kompleksowe.  Obejmują przygotowanie indywidualnego projektu, wykonanie wizualizacji, dobór odpowiedniej folii oraz profesjonalny montaż. Wszystkim zajmujemy się osobiście – bez pośredników! Pracujemy tylko na najwyższej jakości foliach marki Armorlite, której jesteśmy w Polsce wyłącznym dystrybutorem. Produkty Armorlite to pewność trwałości oraz nawet kilkuletni okres gwarancyjny. 

oklejanie szyb folią mrożoną warszawa
folie matowe

Projekt oklejania tej warszawskiej przychodni dotyczył zarówno przeszkleń wewnętrznych jak i zewnętrznych okien elewacyjnych. Projekt oparliśmy na uniwersalnej dla wszystkich szyb – poziomej kompozycji pasowej, zwieńczonej dodatkowo logotypem, utrzymanym w oryginalnej, firmowej kolorystyce. 

Prezentowany projekt oklejania przeszkleń biurowych był dla Nas szczególnie ciekawym wyzwaniem pod względem możliwości technicznych oferowanych przez nas folii. Zaprojektowana przez Nas kompozycja zawierała w sobie zarówno kolorowy nadruk na folii matowej jak i wycięcie w niej analogicznego, ażurowego wzoru, będącego bezpośrednim nawiązaniem do jednego z motywów identyfikacji wizualnej tej firmy. 

Folia, którą wykorzystaliśmy do tej realizacji to folia matowa M5600, przeznaczona do docinania ploterowego oraz nadruków. 

nadruk na folie matową warszawa
projekty oklejania szyb warszawa

Projekt oklejania tego warszawskiego biura dotyczył oklejania przeszkleń wewnętrznych. Zakres naszych prac obejmował przeszkloną część wejściową oraz dwa dalsze wejścia do poszczególnych gabinetów. Projekt oklejania podzieliliśmy na dwie strefy – pierwsza, oficjalna strefa głównego wejścia została oklejona częściowo w formie ażurowych pasów oraz logotypu firmy umieszczonego na drzwiach. Druga strefa, znajdująca się już wewnątrz biura została oklejona folią dociętą w formie wzoru nawiązującego do identyfikacji wizualnej firmy. 

Do wykonania powyższej usługi wykorzystaliśmy folię M5600, marki Armorlite. 

folie dekoracyjne warszawa

Zainteresowaliśmy Cię ?

Avery Dennison Warsfoll
Aktualności

Oklejanie auta na zielono

na zielono oklejanie… Oklejanie samochodu na zielono ? Przed Wami RS5 i folia Apple Green. … Chcielibyście zmienić kolor auta, ale nie wiecie na co

czytaj dalej »
folia okienna świetliki szklane
Aktualności

Zewnętrzne folie okienne XTRM

seria XTRM jedyne na rynku zewnętrzne folie okienne objęte aż 15-letnią gwarancją producenta*… Czym charakteryzują się folie okienne serii XTRM ? XTRM to folie zewnętrzne

czytaj dalej »
Aktualności

Na moro oklejanie…

Na moro oklejanie Grafika na auto? Myśleliście kiedyś o takiej personalizacji swojego samochodu. Prezentujemy jedną z takich możliwości – oklejanie samochodu grafiką, w tym przypadku

czytaj dalej »
Aktualności

Matowa ochrona lakieru

Matowa ochrona lakieru Folia bezbarwna matowa Suntek PPF Przed Wami nasza ostatnia realizacja – ochrona lakieru bezbarwną folią amerykańskiej marki Suntek. Na tapecie Mercedes AMG GTC

czytaj dalej »