folie dekoracyjne

Biurowe metamorfozy z montażem folii matowych to dla Nas przyjemność! Folia Bold Stripes – wyjątkowy efekt wizualny, szybki i prosty do uzyskania! 

Tym razem wybraliśmy się do biura Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie.

W poniższym wpisie chcemy Wam nie tylko przedstawić tą konkretną realizacje, ale również nieco przybliżyć możliwość instalacji gotowych wzorów folii matowych, często wykorzystywanych właśnie przy takich aranżacjach. 

Jak sami możecie zobaczyć na zdjęciach, wnętrze tego biura w znaczącej części zbudowane jest z przeszkleń, dzięki czemu wydaję się optycznie większe i bardzo nowoczesne. Instalacja folii służy tutaj przede wszystkim jako akcent wizualny. 

Przy tego typu realizacjach możemy skorzystać z jednego z dwóch dostępnych rozwiązań:

  1. Pierwszym rozwiązaniem jest wykorzystanie folii produkowanej i sprzedawanej już w formie konkretnego wzoru. Tego typu folie to kompletny produkt, sprzedawany najczęściej w rolkach lub na metry bieżące – od razu gotowy do instalacji na szybę.
  1. Drugim rozwiązaniem jest docięcie foli matowej na ploterze tnącym według indywidualnego projektu. W takim przypadku mamy znacznie więcej możliwości, jednak oznacza to na pewno dodatkowe koszty związane z wykonaniem projektu, docięciem oraz przygotowaniem folii pod montaż. 

Dla urozmaicenia pustych powierzchni przeszklonych wewnątrz biura Muzeum Mt 5,14 wykorzystaliśmy rozwiązanie nr 1 – gotowy wzór folii matowej – Bold Stripes z Naszej oferty folii wewnętrznych Armorlite Standard. 

Szybkie, bardzo proste, a przy dobrym pomyśle również ekonomiczne w środkach i wizualnie atrakcyjne rozwiązanie!

Dodatkowo na drzwiach wejściowych zainstalowaliśmy, docięty pod wymiar logotyp Muzeum. 

Wykorzystaliśmy czarną folię ploterową w połysku.  

Więcej na temat naszych folii matowych przeczytasz tutaj. 

Zapraszamy do kontaktu!

Maciej Grzęda

+ 48 660 741 679

oklejanie witryn folie matowe

Z cyklu realizacje okienne…

Na tapecie jedna z placówek Pekao – nasi fachowcy od montażu folii okiennych, czasami muszą poprawić robotę po innej ekipie…

Jak sami zobaczycie na zdjęciu, ta sama usługa – montaż folii matowej – a uzyskany efekt diametralnie różny. Jako zarówno usługodawca, jak i największy dystrybutor folii okiennych w Polsce zachęcamy Was do zlecania usług doświadczonym i rzetelnym firmom montującym folie. Cena nie zawsze czyni cuda i w bardzo wielu przypadkach to właśnie ona przekłada się na jakość samego montażu. 

oklejanie witryn folie matowe

Na co warto zwrócić uwagę przy wyborze konkretnej firmy monterskiej?

Ile lat dana firma funkcjonuję na rynku?

Oczywiście, czym więcej tym lepiej – będzie to świadczyło przede wszystkim o doświadczeniu danego usługodawcy. Najstarsze tego typu firmy, w tym My mają nawet 28-letnie doświadczenie w branży. Co więcej, wybierając firmę od lat działającą na rynku, mamy pewność, że firma ta nie zniknie za kilka miesięcy i będziemy mieli do kogo się zwrócić, jeśli zajdzie potrzeba złożenia reklamacji na daną usługę.

Opinie użytkowników. 

W dobie internetu sprawdzenie danej firmy pod kątem opinii użytkowników – jest niezwykle proste, wystarczy wyszukać danego usługodawcę w wyszukiwarce lub na jednym z portalów społecznościowych. 

Wybór folii. 

Jakość samego montażu to jedno, a jakość samej folii okiennej użytej do realizacji to drugie. Na rynku jest wielu producentów folii i każdy z proponowanych przez nich produktów będzie inny. Zawsze warto spytać o jej parametry oraz długość gwarancji. Wszystkie oferty montażu oparte są przede wszystkim o koszt materiału – a ten może być różny w zależności od jakości montowanej folii na szyby. 

Niektóre firmy monterskie oferują wyjątkowo atrakcyjne ceny usług, realizując je na produktach  tanich, bardzo niskiej jakości. Dzięki temu mogą zaniżać ceny montażu, ale niestety wyegzekwowanie od nich w późniejszym czasie jakichkolwiek roszczeń reklamacyjnych jest bardzo trudne. 

Cena całej usługi. 

Oferta cenowa całej usługi montażu folii okiennych opiera się zwykle o kilka czynników: ogólnego zaangażowania w dany projekt, jakości użytej folii, jakości usługi oraz gwarancji na folie oraz sam montaż. 

Zachęcamy do dokładnego zapoznania się z każdą z takich ofert, niekoniecznie sugerując się najniższą ceną. Pochopny wybór, tak jak na zdjęciu powyżej może wiązać się z koniecznością ponownego zlecenia usługi, podwojeniem kosztów i marnotrawstwem Waszego czasu. 

Fajne zlecenie Nam się trafiło, siedziba TVN’u w Warszawie. Oklejamy z zewnątrz i wewnątrz.

Folie Titan i Silver zabezpieczają elewację przed słonecznym nagrzewaniem wnętrza budynku, chronią również pilnie pracujących przed podpatrującymi. Natomiast we wnętrzu folia M5600, do plotowania i nadruku, nadaję pomieszczeniom sznyt estetyki nawiązującej do stylistyki stacji.

Z folii M5600 można wyciąć dosłownie wszystko, należy to do naszych usług. Idealne rozwiązanie wnętrzarskie, folia jest pół przezierna o półmatowym/ satynowym wykończeniu, przepuszcza światło – nada pazura każdemu wnętrzu.

Wprowadziliśmy do oferty nową krystalicznie przejrzystą folię do druku atramentowego OptiGraphix UV 2 mil.

Dzięki niej możliwe jest oklejanie całych szyb z nadrukowaną grafiką bez obawy o utratę przejrzystości szkła. Otwiera to zupełnie nowe możliwości indywidualnej aranżacji wewnętrznych powierzchni szklanych w biurach oraz mieszkaniach prywatnych.

Co czyni nasz produkt wyjątkowym?

  • nieosiągalna dotąd przejrzystość folii
  • 90% transmisji światła widzialnego
  • blokada 90% UV
  • wysoka trwałość i łatwość czyszczenia
  • łatwo usuwalny klej
  • dostępna w szerokościach 152,4cm oraz 183 cm

Przedstawiamy naszą najnowszą realizację z zakresu oklejania architekonicznego. To dopiero początek większego projektu, więc nie będziemy póki co zbyt wiele pokazywać :). Pierwszy etap prac w klubie fitness L’atelier Athletique w Konstancinie to oklejenie szyb zewnętrznych foliami matowymi, poniższe zdjęcie to szyba szatni, gdzie folie matowe pozwalają na zachowanie intymności osobom znajdującym się wewnątrz nie blokując jednocześnie docierania promieni słonecznych.