Aktualności

mactac colourwrap WARSFOLL

Folie wylewane od Mactac?

Teraz to możliwe! Przedstawiamy najnowszą serię ColourWrap.

Nie musicie już wybierać pomiędzy CENĄ a JAKOŚCIĄ!

Jesteś profesjonalnym aplikatorem folii do zmiany koloru? 

Ta oferta jest właśnie dla Ciebie!  

Pełna zmiana koloru auta wymaga możliwie najwyższej elastyczności folii oraz oczywiście łatwości w montażu! Poprzednie serie folii Mactac nie obejmowały folii wylewanych. ColourWrap to pierwsze tego typu folie tej marki! Jeśli znacie już trochę Mactac’a wiecie, że są to folie charakteryzujące się bardzo dobrą jakością, przy jednocześnie wyjątkowo przystępnej cenie. Tylko folie wylewane zapewniają najlepsze rezultaty przy oklejaniu skomplikowanych powierzchni karoseryjnych. Mówimy tu zarówno o końcowym efekcie wizualnym, jak i samym komforcie formowania folii na aucie. Dzięki serii ColourWrap nie trzeba już wybierać pomiędzy jakością i ceną. Mactac oferuję to wszystko w jednym produkcie! 

seria ColourWrap… w pigułce!

Nowa seria obejmuję 50 kolorów folii w 4 różnych wariantach wykończenia: gloss, gloss-metallic, matt oraz matt-metallic. Wszystkie folie ColourWrap wyposażone są w klej kanalikowy, który umożliwia wygodną i skuteczną aplikację folii na lakier. Ponadto wszystkie folie z serii ColourWrap bez przeszkód można wykorzystać również do oklejania różnego rodzaju łodzi i motorówek. 

Nowością tej serii jest również sam wybór oferowanych kolorów! Mactac wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i wprowadza przy pomocy ColourWrap folie, w całkowicie dla siebie nowych kolorach  – niedostępnych w poprzednich seriach! 

wygodne formowanie 3D

Dobrze dopasowują się do skomplikowanych powierzchni karoseryjnych. Aplikacja bez pęcherzy i bąbelków. 

przystępna cena i dobra jakość

Idealny balans pomiędzy jakością, trwałością a ceną. Dobra jakość. Dobra cena. I aż do 8 lat niezmiennej trwałości na lakierze!

dobry efekt wizualny

Ciekawa oferta! Nowe kolory! 50 folii w próbniku! 4 rodzaje wykończenia! Do wyboru: Gloss, Gloss-Metallic, Matt, Matt-Metallic. 

Najczęściej zadawane pytania/ FAQs

1. Czy folie nowej serii ColourWrap są foliami wylewanymi? Czemu nie polimerowe jak w poprzednich seriach?

Tak wszystkie folie ColourWrap są foliami wylewanymi. Tylko tego typu produkty zapewniają najlepsze dopasowanie folii do skomplikowanych powierzchni karoseryjnych. Ponadto są wygodniejsze w samym procesie aplikacji i znacznie ułatwiają uzyskanie jak najlepszego efektu końcowego przy oklejaniu zarówno całego nadwozia, jak i wybranych elementów (np. lusterka). 

2. Czy Mactac oferuję narzędzia niezbędne do aplikacji folii?

Tak, w ofercie odnajdziecie gamę narzędzi opatrzonych marką Mactac i Avery Dennison, w tym specjalną rakle filcową przeznaczoną do miękkich folii. 

2. Co z poprzednimi seriami folii Mactac (TF/BF)? Czy będą nadal dostępne?

Tak, pozostałe serie pozostaną dostępne, tak długo jak długo będzie na nie zapotrzebowanie. 

Zmień kolor fury na GunMetal!

Przedstawiamy kilka naszych ostatnich realizacji...

GunMetal i BMW X5

Zmiana koloru auta

+ przyciemnianie szyb Raycer 20

GunMetal i MB klasa A!

Zmiana koloru auta

GunMetal i MB CLS

Zmiana koloru auta

GunMetal i Land Rover Velar

Zmiana koloru auta

Interesuję Cię zmiana koloru auta?

Zapraszamy do kontaktu!

warsfoll ochrona szyby przedniej

Oklejamy dla ochrony!

Rajd? Tor wyścigowy? A może po prostu droga?

Przedstawiamy Akademię AMG i folie ClearPlex do ochrony szyb czołowych!

Akademia AMG i ClearPlex!

Nasze realizacje

Marzec w Warsfollu pod znakiem Mercedesa! Przed wami nasza kolejna realizacja – 13 samochodów Mercedes-Benz w wersji AMG. Postawili na Nas…! Powierzyli Nam auta przeznaczone do testów i treningów na profesjonalnych torach wyścigowych, a wśród nich między innymi był taki okaz jak najnowszy, czerwony AMG GT wersja 4-door Coupe!

Co zrobiliśmy? Cała usługa obejmowała instalację folii do ochrony szyb czołowych oraz instalację dodatkowych grafik identyfikujących dany pojazd. Samochody często eksploatowane na torze są w znacznym stopniu narażone na odpryski i inne drobne uszkodzenia związane z dużymi prędkościami! Akademia postanowiła tego uniknąć. Wszystkie samochody kompleksowo zabezpieczyliśmy folią ClearPlex do ochrony szyb czołowych, która w znacznym stopniu uodparnia szkło na uderzenia oraz zabezpiecza samą szybę przed skutkami całkowitego wybicia (niekontrolowany rozbryzg odłamków). Dodatkowo na każdym z samochodów zainstalowaliśmy grafiki identyfikujące każdy z samochodów – pas startowy wraz z numerem na masce i przednich drzwiach, logotyp AMG na górnej części szyby czołowej oraz logotyp Continental na bocznych progach i tylnych drzwiach. 

Kilka fot z realizacji dla Was!

ochrona lakieru folie bezbarwne poliuretanowe SunTek Warsfoll

Przedstawiamy nową szerokość rolki 1.83 m

Niezbędna dla każdej maski wyższej niż 1.5 m

FOLIE DO OCHRONY LAKIERU SUNTEK PPF

folie suntek ppf

do czego przyda się rolka 1.83 m?

Folie do ochrony lakieru SunTek do tej pory występowały w 3 standardowych szerokościach: 0,61 m, 1,22 m oraz 1,52 m. Do zabezpieczenia maski auta najczęściej wykorzystuję się rolkę 1,52 m lub w niektórych przypadkach 1,22 m. Co jednak w sytuacji kiedy wysokość maski jest większa niż 1,52 m? Taka maska to problem, zwłaszcza że mówimy tu o dość popularnych w Polsce samochodach takich jak BMW serii 5 i 7, Porsche Macanie, Jaguarze F-Type czy nowym Audi A8. Zabezpieczenie lakieru takiej maski folią to zawsze konieczność stosowania łączeń – tzw. żagielków, które umieszcza się przy styku maski z słupkami A. Nie jest to niestety zbyt estetyczne rozwiązanie, ponieważ takie łączenie zawsze będzie widoczne, a taki efekt nie zawsze jest akceptowalny, chociażby ze względu na samą wielkość inwestycji w ochronę lakieru. Folie o szer. 1,52 m zawsze oczywiście można próbować naciągnąć o kilka centymetrów – jednak wliczając w wysokość całkowitą maski dodatkowe kilka centymetrów na zawinięcie – takie próby mogą skończyć się widocznymi na folii przeciągnięciami, a w konsekwencji nawet reklamacją takiego montażu. 

Dodatkowym aspektem tego problemu jest korzystanie z wyciętych szablonów. Szablon na maskę wraz z zawinięciem nie może mieć więcej niż 1,5 m wysokości, ponieważ 1,5 m to maksymalna, możliwa szerokość dla plotera tnącego, przy wycinaniu w folii o szerokości 1,52 m. 

Nowa szerokość rolki folii do ochrony lakieru to rozwiązanie wszelkich problemów z dużymi maskami! SunTek dość długo pracował nad wdrożeniem do produkcji takiej szerokości rolki i dzisiaj jest już dostępna u Nas w sprzedaży. Na początek proponujemy Wam w nowej szerokości, wariant Ultra – dla lakierów w połysku, z 10-letnią gwarancją producenta. 

Zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych aplikatorów! 

Przed Wami nasza ostatnia realizacja z zakresu ochrony lakieru. Pacjent – Lotus Elise. Zakres prac – zestaw FULL Front. Folia – SunTek PPF Ultra z 10-letnią gwarancją producenta. 

Usługi z zakresu ochrony lakieru samochodowego foliami bezbarwnymi są coraz to bardziej popularnym rozwiązaniem w walce z codziennymi zagrożeniami drogowymi. 

Nowoczesne, poliuretanowe folie ochronne posiadają zdolność do samoregeneracji, dzięki czemu stanowią obecnie najskuteczniejszą formę zabezpieczenia oklejonej powierzchni przed grubymi rysami czy odpryskami. Te cechę folii do ochrony lakieru, określamy w branży jako właściwości samo-gojące. To właśnie one umożliwiają wchłanianie się ubytków i innych uszkodzeń powstających na powierzchni folii podczas normalnej eksploatacji. Naturalna samoregeneracja następuję w wyniku styczności z wysoką temperaturą – latem nie trzeba nic robić, zimą – jeśli zajdzie taka potrzeba – wystarczy delikatnie podgrzać zarysowanie suszarką lub oblać gorącą wodą. Po zarysowaniach nie będzie śladu. 

Bezbarwnych folii ochronnych nie trzeba instalować na całej powierzchni karoserii – dobór poszczególnych elementów przeznaczonych do oklejenia jest dowolny. Najpopularniejszym pakietem ochronnym jest tzw. FULL FRONT. Obejmuję zabezpieczenie powierzchni najbardziej narażonej na szkody drogowe czyli takie elementy jak zderzak przedni, przednie błotniki, maska, reflektory, słupki A oraz lusterka, a w przypadku tego Lotusa również nisko osadzone progi boczne. 

Folie do ochrony lakieru instalowane są na karoserii w formie szablonów docinanych na ploterze. Różne marki, różne modele oraz wersję posiadają specjalnie dedykowane „swoje” zestawy szablonów, idealnie dopasowanych na każdy poszczególny element karoserii danego auta. Baza szablonów SunTek obejmuję większość samochodów produkowanych seryjnie od 1950 roku.

Folie do ochrony lakieru są całkowicie bezbarwne, o maksymalnej przejrzystości optycznej. Folie wysokiej jakości nie powinny żółknąć ani odbarwiać się w żaden inny sposób, dzięki czemu częściowe oklejanie karoserii nie będzie się wiązało z przykrym efektem wizualnym po dłuższym czasie użytkowania samochodu. Oferowane przez Nas folie Suntek posiadają od 5 do 10 lat gwarancji. Ponadto Nasz najbardziej zaawansowany wariant ochrony – folia SunTek Ultra posiada dodatkową – zewnętrzną warstwę hydrofobową, która ułatwia utrzymanie oklejonej powierzchni w czystości. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu! Wystarczy podać markę, model oraz określić zakres prac (elementy karoserii). Na tej podstawie możemy sporządzić wstępną wycenę usługi oklejania foliami SunTek PPF do ochrony lakieru. 

jesteś zainteresowany oklejaniem auta?

Jak i gdzie najlepiej zastosować dekoracyjne folie matowe?

Wiemy z doświadczenia że gołe szyby bywają nudne! Czy to w domu, czy w biurze, szkole lub u lekarza – przeszklenia to powierzchnia niezwykle plastyczna, którą możemy kreować wedle swoich potrzeb.

Proponujemy Wam folie dekoracyjne, profesjonalnie określane w branży jako matowe. Nazwa trochę myląca, ale na pewno każdy kiedyś spotkał się z taką folią zamontowaną na szybach. Często spotykamy je w oknach gabinetów lekarskich lub we wnętrzach nowoczesnych biur. To w standardzie folie koloru mlecznego, wyglądem zbliżone do szkła piaskowanego (mrożonego). Pozbawiają szybę przezroczystości, a jednocześnie nie odcinają Nas od światła dziennego. Stanowią najlepsze rozwiązanie w sytuacjach kiedy nie chcemy pozbawiać się naturalnego światła osłonięci roletami, ale bardzo chcemy zasłonić się przed gapiami po drugiej stronie szyby. 

To standardowa właściwość tych folii, jednak co z tytułową dekoracyjnością? Otóż folie matowe w przeciwieństwie do innych folii okiennych idealnie nadają się do wycinania. Możemy zaprojektować każdy, najbardziej wymyślny wzór lub napis, a następnie wyciąć go w folii za pomocą plotera. Ponadto dodatkowo taką folię możemy również zadrukować, a to stwarza kolejne ciekawe rozwiązanie przydatne w aranżacji wnętrz lub witryn sklepowych. 

Jako firma mamy za sobą już ponad 26 lat doświadczenie z zakresu oklejania powierzchni okiennych. Chcielibyśmy podzielić się z Wami tym doświadczeniem. Poniżej przedstawiamy kilka konkretnych sposobów na urozmaicenie powierzchni szyb z pomocą folii dekoracyjnych, przy uwzględnieniu charakteru miejsca oraz indywidualnych potrzeb użytkowników. 

Wewnętrzne przeszklenia biurowe

Duże powierzchnie przeszklone we wnętrzach nowoczesnych biurowców są miejscami, które najczęściej wymagają „tuningu optycznego” z zastosowaniem folii matowych. Szklane ściany sal konferencyjnych lub poszczególnych stanowisk pracy i gabinetów z pewnością uatrakcyjniają wnętrza biurowe i wizualnie je powiększają, jednak w konsekwencji pozbawiają każdą przebywającą w takim miejscu osobę, jakiejkolwiek prywatności. Zastosowanie w takiej sytuacji rolet czy żaluzji jest pewnym rozwiązaniem, jednak niezbyt korzystnym ze względu na naturalny rozkład światła dziennego w pomieszczeniach pozbawionych okien oraz korytarzach. 

Zastosowanie alternatywy w postaci częściowego oklejenia szyb niesie za sobą o wiele więcej korzyści. Najbardziej klasycznym i przystępnym pomysłem stosowanym w biurach jest kompozycja oparta na poziomych, ażurowych pasach wyciętych w folii. Możliwości jest wiele. Pasy mogą być grubsze lub cieńsze, pokazując więcej lub mniej tego co dzieje się za szybą. Aranżacja takich pasów może służyć głównie przesłonięciu widoku, ale z pewnością może mieć również charakter czysto dekoracyjny, służący jedynie urozmaiceniu takiej ściany lub drzwi. 

Kolejnym pomysłem na kształt folii dekoracyjnych jest zindywidualizowany projekt ażurowego wzoru, który może być konkretnym nawiązaniem do identyfikacji wizualnej danej firmy. Mamy tu na myśli pewne rozwiązania graficzne stosowane na firmowych kopertach czy wizytówkach. Z powodzeniem będą stanowiły bazę pod oryginalny projekt oklejania szyb w takim biurze. Dla przykładu jeśli w logotypie danej firmy motyw dominujący stanowi koło, a papiery firmowe okraszone są nawiązującą do koła dedykowaną grafiką – wzór na folii w formie kompozycji wykorzystującej owe koło będzie doskonałym podkreśleniem indywidualnego charakteru wnętrza takiego biura. Oczywiście projekt wzoru na folii nie musi opierać się jedynie na prostych, geometrycznych figurach. Wzór może opierać się na każdym innym nieregularnym kształcie ażurów. Osobiście realizowaliśmy usługi opierające się na różnych motywach – drzew, warzyw, postaci w ruchu czy panoramy miasta. 

Ostatnią najmniej inwazyjną formą wykorzystania docinanych na zamówienie folii są grafiki związane z komunikacją wizualną. Mamy tu na myśli wszelkie oznaczenia lub informacje, które między innymi umieszcza się na drzwiach wejściowych pomieszczeń – logotyp, imię i nazwisko, godziny otwarcia czy oznaczenia poszczególnych stref i działów. 

Zewnętrzne przeszklenia elewacyjne i witryny sklepowe

Okna elewacyjne, szczególnie miejsc o charakterze publicznym prawie w każdym przypadku wymagają pewnego rodzaju ingerencji w wygląd szyb. Gabinety lekarskie, sklepy i inne lokale usługowe powinny przede wszystkim ze względu na swoje przeznaczenie spełniać podstawowe warunki zapewniające komfort klientom, interesantom oraz samym pracownikom. Obszerne, otwarte na ulice powierzchnie okien, owszem są atrakcyjne pod względem samej architektury, jednak pokazują wszystko co dzieję się we wnętrzu. Ponadto nieoklejona, całkowicie bezbarwna, przezroczysta szyba jest niezwykle kiepskim, rozpraszającym tłem dla wszelkich drobniejszych punktowych grafik, znaków czy napisów, które chcielibyśmy na takiej szybie umieścić. 

folie matowe

Folie matowe na okna doskonale sprawdzają się jako rozwiązanie powyższych, problematycznych kwestii. W przypadku takich miejsc jak przychodnie, szpitale czy urzędy folie popularnie montuję się w oknach gabinetów do wysokości około 2 metrów, pozostawiając górną powierzchnie szyby nieoklejoną. W ten sposób wnętrze pomieszczenia nie jest widoczne dla ulicznych gapiów, ponieważ folia przysłania widok na wysokość wzroku, a nieoklejona górna powierzchnia okna wspomaga naturalny rozkład światła dziennego w pomieszczeniu. Także w tym przypadku możliwe jest dodatkowe wycięcie na takiej folii dekoracyjnego wzoru, jednak jeśli zależy Nam głównie na przysłonięciu widoku przez szybę taki wzór powinien być maksymalnie drobny. Z doświadczenia wiemy, że jeśli projekt spełni taki warunek, optycznie od strony ulicy wnętrze pozostanie zasłonięte, a pełny wgląd w pomieszczenie będzie możliwy tylko z odległości kilku centymetrów od szyby. 

Kolejnym sposobem na aranżację okien elewacyjnych jest wycinanie w folii konkretnych grafik reklamowych oraz napisów. Oczywiście w tej formie folia na oknie nie spełnia funkcji zasłony, jednak działa na korzyść przekazu informacji, również reklamowej oraz wzmacnia sam profesjonalny charakter miejsca. Przy tego typu projekcie – punktowego oklejania grafiką szyb wybór samych folii jest o wiele szerszy. Napis lub logotyp można z powodzeniem wyciąć z każdej pełnej, kolorowej folii, ponieważ stosunkowo mała powierzchnia takiego znaku nie determinuję potrzeby zastosowania przez Nas specjalnej, przepuszczającej światło folii matowej na okna. Niestety mniejsze, drobniejsze grafiki i napisy, które powinny być widoczne z większej odległości, zainstalowane na szybie bezbarwnej, nieprzyciemnionej mogą być słabo widoczne, a w konsekwencji niezauważalne. 

W takim wypadku są trzy możliwości rozwiązania problemu. Jeśli napis lub znak, który chcemy umieścić na szybie według projektu powinien być kolorowy, mleczną matową folię możemy częściowo zadrukować. Będzie stanowiła jasne, przezierne tło dla nadrukowanego znaku. Nie jest to jednak idealne rozwiązanie w sytuacji kiedy zależy Nam na jaskrawości koloru i efekcie błyszczenia. Tutaj rekomendujemy zastosowanie obu powyższych folii – mlecznej, matowej w formie półprzeziernego tła oraz kolorowej, pełnej naklejonej na wierzch lub od zewnętrznej strony szyby. Ostatnią możliwością pozostaję wycięcie potrzebnego Nam znaku lub napisu w formie ażuru, co jednak oznacza użycie tylko jednego rodzaju folii, w jednym kolorze. 

Okna, balkony i wewnętrzne przeszklenia mieszkalne

folie matowe na zamówienie

Folie matowe zastosowane w domu służą dwojako – są zasłoną i ozdobą. Instalowane na oknach zewnętrznych, drzwiach lub przeszklonych balustradach balkonowych zapewniają Nam intymność, w przypadku gdy bliskość ulicy Nas jej pozbawiła. Doskonale sprawdzają się w łazienkach, montowane nie tylko na oknach ale również szklanych powierzchniach kabiny prysznicowej. Dzięki swojemu wyglądowi imitującego szkło piaskowane, naklejone na każdą idealnie gładką powierzchnie, nadadzą jej nowego, eleganckiego charakteru. Zastosowane w formie folii dekoracyjnych docięte w konkretne kształty mogą posłużyć jako ozdoba mebli lub szyb, na przykład w pokoju dziecka. Ponadto występują również jako folie bezpieczne – ochraniają szybę przed zbiciem, zapobiegając rozbryzgowi szkła. 

oklejanie przeszkleń biurowych warszawa
oklejanie okien witryn foliami
folia na balkon

Prowadzimy sprzedaż hurtową oraz detaliczną folii okiennych na terenie całej Polski. Usługi montażu (w tym projekt) realizujemy w większości na terenie Warszawy i okolic, a w wyjątkowych sytuacjach na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu telefonicznie lub drogą mailową.

Zainteresowaliśmy Cię ?

Avery Dennison Warsfoll
Aktualności

Oklejanie auta na zielono

na zielono oklejanie… Oklejanie samochodu na zielono ? Przed Wami RS5 i folia Apple Green. … Chcielibyście zmienić kolor auta, ale nie wiecie na co

czytaj dalej »

Zmiana koloru auta folią Dark Grey Gloss

Przedstawiamy naszą najnowszą realizację – Forda Raptora! Folia w próbniku, a oklejony tą samą folią samochód to dwie zupełnie inne bajki. Chcielibyśmy móc zawsze pokazać Wam jak dana folia wygląda po naklejeniu na lakier, jednak – sami rozumiecie – to niewykonalne… Tymczasem mamy dzisiaj dla Was jedną z kilku modnych obecnie na rynku folii w odcieniach szarości. 

Pacjentem był sławny w USA Ford F-150 Raptor, a oryginalny lakier po prostu biały. Wybór folii odpowiedniej dla karoserii auta tego typu nie był prosty. Nie każde auto wygląda dobrze w każdym kolorze. Ford Raptor jest autem wyjątkowym na naszych ulicach – praktycznie niespotykanym. Masywny, ciężki i przede wszystkim monstrualnych rozmiarów Raptor to wizualne wyzwanie. O pomyłce nie mogło być mowy. 

Wybór padł na szarości, a mianowicie folię Dark Grey od Avery Dennison, występującą w tym odcieniu jako błyszczący gloss. Czy się udało? Oceńcie!

Oklejanie auta objęło całą widoczną z zewnątrz powierzchnię lakieru. Dodatkowo od siebie dodaliśmy pewien akcent – wisienkę na torcie. Mianowicie rozwiązaliśmy problem dwóch oryginalnych naklejek po obu stronach auta. Nie mieliśmy serca całkowicie ich przesłonić. Postanowiliśmy wykorzystać ten motyw i nakleić na naklejki dodatkowy idealnie wpasowany napis tworząc pewnego rodzaju relief. Co prawda nie jest widoczny z daleka, ale z bliska…

Co do samych informacji technicznych – kompleksowa zmiana koloru auta to 5 dni roboczych. Folia Dark Grey Gloss od Avery Dennison objęta jest 7-letnią gwarancją producenta. Od siebie dokładamy 2 lata gwarancji na sam montaż. 

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych oklejaniem auta do naszego biura w Warszawie, przy ulicy Puławskiej 544.  Zobaczymy co da się zrobić!

jesteś zainteresowany oklejaniem auta?

Avery Dennison Warsfoll
Aktualności

Oklejanie auta na zielono

na zielono oklejanie… Oklejanie samochodu na zielono ? Przed Wami RS5 i folia Apple Green. … Chcielibyście zmienić kolor auta, ale nie wiecie na co

czytaj dalej »
Avery Dennison Warsfoll

na zielono oklejanie...

Oklejanie samochodu na zielono ? Przed Wami RS5 i folia Apple Green. …

Chcielibyście zmienić kolor auta, ale nie wiecie na co się zdecydować? Przed Wami jedna z możliwości. Prezentowana folia dedykowana oklejaniu karoserii to jeden z produktów amerykańskiej marki Avery Dennison – kolor Apple Green w wersji Mat-Metallic. Zobaczcie sami jak Nam to wyszło…

Czemu właśnie oklejanie?Jak sami widzicie zastosowanie folii do całkowitej zmiany koloru karoserii to nie nasza fanaberia, a usługa w pełni profesjonalna i konkurencyjna w stosunku do lakierowania. Czemu warto?

Oklejanie auta folią to proces w 100% odwracalny. Jeśli kolor Wam się znudzi lub nie będzie atutem przy przyszłej sprzedaży folię dobrej jakości zawsze można zdjąć bez szkody na oryginalnym lakierze. Ponadto oklejanie samochodu to usługa stosunkowo krótka, bo trwa zazwyczaj maksymalnie 5 dni roboczych. 

Zapytacie co z trwałością? Oczywiście jest ona różna w zależności od marki folii jaką wybierzecie do oklejenia swojego samochodu. Jednak produkty najwyższej jakości takie jak proponowane przez Nas folie Avery Dennison to gwarancja trwałości nawet na 10 lat i dłużej w zależności od typu folii i jej późniejszej eksploatacji. 

Jak wygląda pielęgnacja oklejonego folią auta? Tak na prawdę, niewiele się różni od pielęgnacji lakieru. Jedyne na co należy uważać to mycie – zawsze zalecamy myjnie ręczne, automatyczne szczotki mogą spowodować poderwanie się krawędzi zainstalowanej folii. 

Które folie polecamy? W naszej ofercie znajdziecie jedną z najlepszych na rynku amerykańską markę – Avery Dennison. Specjalizuję się w produktach stricte dedykowanych oklejaniu lakieru samochodowego. Folie od Avery to gwarancja najwyższej jakości i trwałości. Warto mieć to na uwadze rozważając tą wcale nie małą inwestycję w zmianę koloru karoserii. 

Jeśli macie ochotę dowiedzieć się czegoś więcej – zapraszamy do kontaktu. Usługi związane z oklejaniem samochodów wykonujemy na terenie Warszawy. Natomiast sprzedaż wysyłkową dystrybuowanych przez nas folii prowadzimy na terenie całej Polski. 

oklejanie auta folią Warszawa

oklejanie auta folią?

Paweł Golec poleca białą perłę w połysku...

Folie samochodowe Avery Dennison to nasz flagowy produkt do oklejania karoserii. Jesteśmy jednym z nielicznych dystrybutorów tej marki w Polsce i – co zobowiązuje – usługi zmiany koloru karoserii wykonujemy w większości na tym materiale. Jest się czym chwalić, bo amerykańska marka powoli podbija branże folii samochodowych w Polsce. Całkiem niedawno, pewnie całkiem Wam dobrze znany Paweł Golec wybrał właśnie tą markę do oklejenia swojego auta. Full usługa – karoseria plus wnęki (czyli elementy lakierowane widoczne po otwarciu drzwi). Zobaczcie sami jak Nam to wyszło!

Czemu polecamy Wam oklejanie samochodu właśnie foliami Avery Dennison?

Sprzedajemy je to oczywiste, ale każdy kto kiedykolwiek słyszał o naszej firmie, na pewno zaświadczy, że nie reklamujemy produktów podrzędnej jakości. Czy jesteście aplikatorami, czy po prostu chcecie zmienić kolor swojego auta – folie karoseryjne od tego producenta to na pewno najlepszy wybór. 

Avery Dennison to folie, które w przeciwieństwie do konkurencyjnych produktów są dedykowane karoserii. Nie są to folie, które przy okazji, prawie za darmo można użyć do wszystkiego i do niczego. Nic z tych rzeczy. Folie Avery zaprojektowane są tak aby po pierwsze montaż dla każdego aplikatora był tylko czystą przyjemnością. Po drugie są trwałe i wytrzymałe, bo oklejanie folią to inwestycja przynajmniej na kilka lat, a nie chwilowy kaprys. Po trzecie na koniec – profesjonalnie oklejone auto nie powinno nosić znamion instalacyjnych niedoróbek – tylko folie samochodowe najwyższej jakości pomogą w aplikacji tak, aby rozróżnienie czy to folia, czy lakier było wręcz niemożliwe. 

Produkty Avery Dennison to folie wylewane – a to gwarantuję, że folia doskonale będzie dopasowywała się do skomplikowanych, obłych powierzchni karoserii. Ponadto folie Avery wyposażone są w warstwę kleju kanalikowego, dzięki któremu aplikacja może być bardziej precyzyjna – położeniem folii można manipulować jeszcze kilka minut po pierwszym nałożeniu na lakier.

Folie do zmiany koloru karoserii od Avery Dennison w podstawowych kolorach możecie kupić od Nas od ręki, w naszym biurze w Warszawie lub w sprzedaży wysyłkowej. Na folie w mniej popularnych odcieniach, trzeba chwilę zaczekać – sprowadzamy je z USA na zamówienie. 

Jeśli natomiast jesteście zainteresowani oklejaniem auta, zapraszamy do biura – Warszawa, ul. Puławska 541. Nasi montażyści chętnie odpowiedzą na każde pytanie. 

folie okienne selektywne

Folie przeciwsłoneczne - nieprzyciemniające?

Prawda czy mit ?

Od lat na rynku panuję przekonanie, że to stopień przyciemnienia folii w głównej mierze decyduję o jakości jej parametrów przeciwsłonecznych. Oczywiście po części jest to prawda. Biorąc pod uwagę standardowe folie przeciwsłoneczne – czym ciemniejsze tym niższa wartość przepuszczalności promieniowania IR (ciepło słoneczne). Jednak technologia wciąż idzie naprzód, ma to również swoje odzwierciedlenie w branży folii architektonicznych. Na rynku pojawiła się grupa nowych produktów, określanych jako folie selektywne. Jakie one są? Są praktycznie przezroczyste – celowo używam słowa praktycznie – ponieważ jest to stopień przyciemniania niemalże tak naturalny, że po instalacji praktycznie niezauważalny. 

Selektywne folie przeciwsłoneczne, osiągają bardzo dobre parametry przeciwsłoneczne, porównywalne z ciemniejszymi produktami standardowymi. Idealnie nadają się do dużych powierzchni przeszklonych w domu czy w biurze – kiedy zależy Nam na jak najbardziej naturalnym widoku przez okno. Przydają się również w sytuacjach kiedy, nie mamy odgórnej zgody spółdzielni mieszkaniowej na znaczną ingerencję w wygląd zewnętrzny budynku. W naszej ofercie folii okiennych produkcji Armorlite® Exclusive, folie selektywne znajdziecie jako serię IR. Seria ta oferuję pięć produktów o selektywnym spektrum. Produkty te przeznaczone są zarówno do montażu od wewnątrz budynku jak i od jego zewnętrznej strony. Blokują do 93% promieniowania IR (ciepło), zachowując jednocześnie najniższy możliwy poziom przyciemnienia. Ponadto posiadają bardzo niski zarówno wewnętrzny jak i zewnętrzny refleks – nie tworzą powierzchni lustrzanych w przeciwieństwie do standardowych refleksyjnych/ lustrzanych folii przeciwsłonecznych (seria Silver, Titan). 

Seria IR produkowana jest przy użyciu nanotechnologii. Dzięki temu te folie przeciwsłoneczne uzyskują wyjątkową na rynku trwałość oraz brak efektu blaknięcia. 

Przy okazji folii zabezpieczających przed słońcem na okna warto również o foliach przeznaczonych na szyby samochodowe. Nasz producent Armorlite® (producent kultowej serii folii do szyb samochodowych Raycer®) zadbał również o tą kwestię. W naszej ofercie dostępna jest selektywna folia przeciwsłoneczna IR 75 Car, która w takim sam sposób (jak wyżej opisany) chroni cię przed ciepłem słonecznym wewnątrz auta. 

Poniżej przedstawiamy zdjęcia naszej ostatniej realizacji tego typu. Miasto Radom. Klientowi szczególnie zależało na zachowaniu zaprojektowanej kolorystyki szyb elewacyjnych. Folia przeciwsłoneczna IR Lite 75 Xtra® (zewnętrzna) sprawdziła się doskonale. 

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem lub usługą montażu folii z serii IR, dzwoń lub pisz chętnie odpowiemy na każde pytanie. 

manager ds folii architektonicznych/okiennych ( montaż, szkolenia )

Witold Faber

wf@warsfoll.com.pl

+48 660 741 679