folie do ochrony przedniej szyby
DYSTRYBUCJA

Folie do ochrony przedniej szyby są foliami bezbarwnymi o maksymalnej przejrzystości optycznej, dzięki czemu nie ingerują w pełną widoczność kierowcy pojazdu. Folie ClearPlex® zabezpieczają przednią szybę przed zarysowaniami, odpryskami i innymi szkodami drogowymi. Ułatwiają spływanie wody (deszcz, śnieg) z powierzchni szyby, dzięki czemu ułatwiają samo użytkowanie auta w niekorzystnych warunkach atmosferycznych. Są również foliami bezpiecznymi uniemożliwiającymi całkowite wybicie szyby w przypadku uszkodzenia mechanicznego. Chronią życie i zdrowie pasażerów pojazdu, redukując ryzyko okaleczenia odłamkami szkła z rozbitej szyby. Folie do ochrony przedniej szyby ClearPlex® to obecnie jedyny tego typu produkt na polskim rynku. Otrzymaliśmy wyłączność dystrybucji tego produktu na rynku polskim. Folie do ochrony przedniej szyby objęte są roczną gwarancją producenta (do 20 000 przejechanych km). Po tym okresie producent rekomenduję wymianę folii, w celu utrzymania najwyższej możliwej jakości ochrony. ClearPlex@ są foliami na bazie poliestru, przeznaczone do aplikacji poprzez formowanie termiczne.  Zostały stworzone w technologii gwarantującej najwyższą możliwą przejrzystość optyczną.

Profesjonalnie zainstalowane na szybie czołowej nie zmniejszą widoczności kierowcy. Nie ma również możliwości żeby folia łuszczyła się, pękała lub odbarwiała podczas standardowej eksploatacji przez okres objęty gwarancją producenta. Ponadto testy przeprowadzone na pojazdach zabezpieczonych produktami ClearPlex® potwierdziły wysoką jakość stosowanego w foliach kleju, który pozostaje skuteczny nawet w przypadku użytkowania przez profesjonalne samochody wyścigowe. Folie do ochrony przedniej szyby ClearPlex® tak samo jak inne folie ochronne zbudowane są na bazie poliestru. Aplikacja tego typu folii do szyb samochodowych wymaga prawidłowego formowania termicznego. Jednak sam proces instalacji ClearPlexa@ jest bardziej wymagający. Folia ClearPlex® przede wszystkim jest bardzo gruba w porównaniu do innych folii na szyby. Z tego względu jej aplikacja wymaga stosowanie wyższej temperatury, większej siły nacisku oraz dłuższego czasu formowania. Folie do ochrony przedniej szyby ClearPlex® nie powinny być stosowane do zabezpieczenia szyby wcześniej uszkodzonej, ponieważ duża siła nacisku jaką należy zastosować podczas aplikacji może doprowadzić do całkowitego rozbicia oklejanej szyby. Folie do ochrony przedniej szyby Clearplex® nie utrudniają działania wycieraczek oraz czujników. Rekomendujemy zastosowanie folii ClearPlex® szczególnie w przypadku pojazdów flotowych, pojazdów komunikacji zbiorczej, sprzętu budowlanego czy profesjonalnych samochodów rajdowych. 

Folie do ochrony przedniej szyby sprzedawane są u Nas na metry bieżące lub w całych rolkach, hurtowo lub detalicznie. Dostępne szerokości rolek folii ClearPlex® to 91 cm, 122 cm oraz 183 cm. Jesteśmy  wyłącznym w Polsce dystrybutorem folii do ochrony szyb czołowych ClearPlex®. Posiadamy szeroką ofertę narzędzi do oklejania oraz chemię – w tym powłokę hydrofobową (niewidzialną wycieraczkę) – ClearPleX HD. Na chwilę obecną nie prowadzimy sklepu internetowego. Wszelkie pytania oraz zamówienia prosimy o kierowanie drogą mailową. Folię nabyć można bezpośrednio w naszej siedzibie w Warszawie. Sprzedaż wysyłkową prowadzimy na terenie całej Polski. 

oferta cenowa dla odbiorców hurtowych lub detalicznych

a może interesuję Cię pełna usługa?