folie antywłamaniowe

Stworzyłeś firmę, która świetnie prosperuje, ale obawiasz się włamania? Montaż systemu alarmowego jest dobrym pomysłem, ale też kosztownym. Alternatywą dla niego mogą być folie antywłamaniowe.

przede wszystkim bezpieczeństwo

Prowadzenie działalności gospodarczej na dużą skalę wymaga dostępu m.in. do magazynów czy hal produkcyjnych. Łatwiej mają ci, którzy prowadzą punkty usługowe. Niezależnie jednak od wielkości wykorzystywanych powierzchni, warto zadbać o bezpieczeństwo pracowników i klientów oraz towaru lub sprzętu. Pomóc mogą np. systemy alarmowe. Problem jednak w tym, że zabezpieczenie nimi budynku może być kosztowne – trzeba liczyć się z koniecznością zakupu szeregu urządzeń i ich montażem. To może skutecznie sparaliżować pracę całego zakładu. Czy jest alternatywne rozwiązanie?

Misja: zabezpieczyć okna

Sforsowanie okien lub drzwi dla doświadczonego włamywacza nie jest większym wyzwaniem. Co jednak, gdy nie ma on wiedzy o zastosowanych zabezpieczeniach? Wejście do budynku nie będzie przebiegać zgodnie z jego oczekiwaniami. Folie antywłamaniowe nie są widoczne, co sprawia, że mogą zaskoczyć osoby próbujące się dostać do twojej firmy czy magazynu właśnie przez okna. Ich montaż nie wiąże się przy tym z dezorganizacją pracy, która ma miejsce przy rozlokowywaniu kabli i czujek.

Zależy ci na zabezpieczeniu posiadanego mienia? Odpowiedzią na twoje potrzeby są właśnie folie antywłamaniowe. Warszawa to siedziba firmy oferującej szybki montaż takich wyrobów. Jeżeli zależy ci na dodatkowej ochronie, np. przed promieniowaniem UV, to powinieneś wiedzieć, że również jest ona możliwa. Wspomniane folie ochronne są tak zaprojektowane, że zatrzymują do 99% szkodliwego promieniowania.

Chroń i zwiększ komfort pracy zatrudnionych

nasze folie

Folie ochronne z Warszawy, a dokładniej te proponowane przez firmę Warsfoll, to produkty, które możesz wykorzystać nie tylko do ochrony mienia. Wyroby dostępne w ofercie firmy są tak pomyślane, aby odpowiadały różnym potrzebom klientów. Jeżeli okna w budynku, w którym prowadzisz działalność gospodarczą są zlokalizowane od strony południowej, to z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że twoi pracownicy w letnie miesiące mogą mieć problem z odczytywaniem informacji wyświetlanych na monitorach. Jak temu zaradzić?

Jeżeli wybierasz folie ochronne, to musisz wiedzieć, że są one dostępne także w wersji przeciwsłonecznej. Płacąc raz, możesz zatem zarówno zabezpieczyć pomieszczenia przed osobami niepożądanymi, jak i zwiększyć komfort pracy osób przez ciebie zatrudnionych. Takie rozwiązanie opłaci się pod względem finansowym – nie będziesz musiał nabywać np. dodatkowych rolet. Jako przedsiębiorca z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, jak ważne jest ograniczenie firmowych wydatków. Wybierz folie antywłamaniowe z Warszawy, aby chronić i podnieść komfort pracy w swojej firmie – to się po prostu opłaca.

Pin It on Pinterest