31Maj 2017

Pracowity maj w Warsfollu – sprawdźcie sami co się działo w maju u nas. A jeśli Wam będzie mało to zapraszamy do galerii lub na naszego bloga. Nie zapomnijcie również o naszym fanpejdźu na FB 🙂

24Maj 2017

Specjalnie dla Was od maja 2017 będzie wychodził miesięcznik „ Co słychać w święcie folii ?”. W nim będziemy pisać o ciekawych realizacjach, nowych produktach i trendach w naszej branży.

16Maj 2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że zostaliśmy dystrybutorem produktów marki Avery Dennison. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziecie szeroką paletę kolorów folii z serii Supreme Wrapping Film oraz narzędzia i środki chemiczne ułatwiające pracę każdemu profesjonaliście. Zapewne każdy z Was już zna te produkty, ale przypomnimy ich zalety:

30Kwi 2017

Pracowity kwiecień w Warsfollu – sprawdźcie sami co się działo w kwietniu u nas. A jeśli Wam będzie mało to zapraszamy do galerii lub na naszego bloga.

09Lut 2017

Dziś jeden z naszych klientów zajechał do nas swoim MINI Cooper Countryman. Przerobiliśmy go w wersji All4 Racing. Przedni zderzak zabezpieczyliśmy folią ochronną Premium Shield. Efekty sprawdźcie sami:  

31Sty 2017

Witamy ponownie po kilkudziesięciu dniach przerwy. Mieliśmy dłuższą przerwę w pisaniu, ale nasz profil facebookowy huczał od nowych realizacji, już w Nowym Roku 2017. Dziś wrzucamy parę zdjęć z podsumowania naszego pracowitego stycznia. Sprawdźcie sami co się działo przez ostatnie dni  u nas. A jeśli Wam będzie mało to zapraszamy do galerii lub na naszego bloga.

22Gru 2016

Spokojnych, rodzinnych, pełnych uśmiechów i wzajemnego zrozumienia, Świąt Bożego Narodzenia oraz wielu sukcesów w zbliżającym się Nowym roku 2017 życzy, dziękując za zaufanie, ekipa Warsfoll.

08Gru 2016

Wprowadziliśmy do oferty nową krystalicznie przejrzystą folię do druku atramentowego OptiGraphix UV 2 mil. Dzięki niej możliwe jest oklejanie całych szyb z nadrukowaną grafiką bez obawy o utratę przejrzystości szkła. Otwiera to zupełnie nowe możliwości indywidualnej aranżacji wewnętrznych powierzchni szklanych w biurach oraz mieszkaniach prywatnych. Co czyni nasz produkt wyjątkowym? nieosiągalna dotąd przejrzystość folii 90% […]

22Lis 2016

Miło jest nam poinformować, że wprowadzamy do sprzedaży wyjątkowe folie Chrome Matt w 10 atrakcyjnych kolorach. Chrome Silver Matt Chrome Gold Matt Chrome Cooper Matt Chrome Cherry Matt Chrome Bronze Matt Chrome Purple Matt Chrome Sky Blue Matt Chrome Electric Blue Matt Chrome Racing Green Matt Chrome Cherry Matt Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących eleganckiego, ale i nietuzinkowego koloru dla swojego auta. Folie […]

21Lis 2016

Kolejna ciekawa realizacja już za nami. W ostatnich dniach zakończyliśmy instalację około 850m2 folii przeciwsłonecznej zewnętrznej SilverBlock 20 PC Xtrm objętej 10-cio letnią gwarancją materiałową – jest to folia budowlana do montażu na świetlikach z poliwęglanu. Zamawiającym była jedna z większych firm branży motoryzacyjnej, a celem obniżenie temperatury panującej na halach produkcyjnych.

Pin It on Pinterest